KADERİMİZ BÖYLEYMİŞ

KADERİMİZ BÖYLEYMİŞ

Bu yazıyı günler önce yazacaktım ama şoku bir türlü atlatamadım. 45 yılın maçın da her şey mükemmeldi hakem sahaya çıkmadan iki takımada 3 puan verse o stada gelen herkes evet derdi.

Maçın hikâyesine gelelim harika oynayan Yeşil beyazlı ekibimiz ilk yarıda Waldisonla saç baş yoldurdu ilk yarı sonucu 0-0. Bu sırada Elazığ Adana karşısında 1-0 önde biz yine potadayız.

İkinci yarı da ise oyunun hakimi yine bizdik Vedat kaleciyle karşı karşıya kaleciyi geçen Vedat goooll diye bağırmak üzereyken defans topu çıkardı herkes yine saç baş yoldu, dakikalar ilerliyordu Karabükde öne geçmişti. Fakat Alanya mutlaka kazanmalıydı ve aradıkları golü birçok kişiye göre ofsayt golüyle buldular.

Bu sırada Balıkesirspor da golü bularak bizi saf dışı durumunda bıraktılar. Dakikalar 79 u gösterdiğinde Berk İsmail Ünsal daha bitmedi dedi ben o golle maratonda en üst deydim golden sonra aşağılara inmişim farkında bile değildim, çok değil 2 dakika sonra sahneye Tugay Kaçar çıktı Allah’ım yoksa çıkıyor muyduk? Dakikalar geçmedi bitmedi o iğrenç dakikalar 90+3 Artık bir hedefi kalmayan Alanya bastırmaya devam ediyordu Özgür Çek 27- 28 metreden sert bir şut çıkardı herkes hayır diye bağırırken Eser topu çeldi ve kader buya top Ayite’nin önüne düştü gol.

Artık her şey bitti derken 1461 Trabzon gol attı. Allah’ım yoksa yine mi gidiyorduk derken ne hikmetse Trabzon 10 saniye sonra gol yiyor. Halı sahada bile zaman zaman ilk 30 dakikada gol olmazken böylesine bir maçta 10 saniyede gol oluyor ve hayallerimiz yıkılmıştı.

‘HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER ÇOTANAKLAR’. Bu taraftar Ayiteyle, Dilaver Güçlüyü’de unutmaz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?