KALPAR YENİ SAYFA AÇABİLECEK Mİ?

KALPAR YENİ SAYFA AÇABİLECEK Mİ?

Giresunspor’un teknik direktörü Hüseyin Kalpar, İstanbulspor maçına çok iyi hazırlandıklarını, oyuncuların çok istekli olduğunu söyledi.
Kalpar, “Rakipler değişiyor, değişmeyen biziz. Önümüze kazanmayı hedef koyacağız. Ekip ruhu ile mücadele edip, az kaybederek yolumuza devam etmek hedefimiz olacak” dedi.
İstanbulspor maçının hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Giresunspor’da teknik direktör Kalpar, takımla birlikte bir haftadır antrenmana çıktığını belirtti. Kalpar, “Çalışmalarımız gayet iyi gitti. Oyuncularımız arzulu ve istekliydi. Onların çalışmalarından memnunum. Ama bu isteğin ve azmin maça yansıması önemli. Eğer bu azim İstanbulspor maçında da sahaya yansırsa bir çıkış yakalayıp bunu devam ettirmek istiyoruz” diye konuştu.
İyi bir ekip oluşturmak için kendilerine de görev düştüğünü aktaran Kalpar, başarının da iyi bir ekip olmaktan geçtiğine işaret etti.
Kalpar, mümkün olduğu kadar her maça kazanmak hedefiyle çıkacaklarını da kaydederek şunları söyledi: “Hem sahamızda hem dışarıda 3 puan hedefiyle maçlara hazırlanacağız. Çünkü rakipler değişiyor, değişmeyen biziz. Önümüze kazanmayı hedef koyacağız. Ekip ruhu ile mücadele edip, az kaybederek yolumuza devam etmek hedefimiz olacak.”
ARTIŞ OLDU!
İstanbul’da oynanacak olan karşılaşma için Çotanaklara 347 bilet ayrılmıştı. Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ’ın girişimi ile bir nebzede olsun artış yapıldı.
ANTALYA’YA VEDA
Yeşil- beyazlılar, zorlu müsabaka için Antalya’dan yarın akşam İstanbul’a geçecek ve ardından dinlenmeye çekilecek. Faslı oyuncu İdazza, sakatlığından dolayı istanbulspor’a karşı forma giyemeyecek.
21 Ekim Pazar günü oynanacak müsabaka saat 19.30 da başlayacak. Aynı tarihte Hatayspor- Osmanlıspor / Kardemir Karabükspor- Altay karşılaşmaları oynanacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?