KALPAR’DAN ZAMAN İSTEĞİ

KALPAR’DAN ZAMAN İSTEĞİ

Giresunspor ligin 10. haftasında sahasında oynayacağı Balıkesirspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor.
Yeşilbeyazlı ekip Hüseyin Kalpar yönetiminde Giresun’da ilk kez çıktığı idmanı Başkan Mustafa Bozbağ ve yöneticiler de izledi. Bozbağ, idman başlamadan önce futbolcular ve teknik heyet ile sahada kısa bir toplantı yaparak uyarılarda bulundu.
Öte yandan, sakat olan Aykut Demir, Adama Ba ve Ergin Keleş’in tedavileri sürerken, Sengare ise düz koşu yaparak takımdan ayrı çalıştı.
KALPAR NELER SÖYLEDİ?
Giresunspor’un teknik direktörü Hüseyin Kalpar, “Sorunların hepsini çözeceğimizi düşünüyorum ama biraz zamana ihtiyacımız var” dedi.
Kalpar, kulüp tesislerinde gazetecilere yaptığı açıklamada, başarılı olmak için göreve geldiklerini belirterek, bu anlayışı da sonuna kadar devam ettireceklerini söyledi.
Takımda bazı sıkıntıların yaşandığını ifade eden Kalpar, “Özellikle sakatlığı bulunan çok oyuncumuz var. Bu sakatlık niçin olmuş? Neden olmuş? Nasıl olmuş? Ne zamana kadar bu sürecek? Onun çalışması içerisindeyiz. Bir defa bunu çözmemiz gerekiyor” diye konuştu.
Deneyimli teknik adam, takımda şu ana kadar ilk 11’de 2 futbolcunun tüm maçlarda sahaya çıktığına dikkati çekerek, şunları kaydetti: “Bu da bir dezavantaj, sorunların hepsini çözeceğimizi düşünüyorum ama biraz zamana ihtiyacımız var. Bazı şeyler birdenbire çözülmüyor ama sonuç olarak nasıl başarıya taşıyabiliriz, nasıl başarılı olabiliriz, bunun çalışması içerisinde olacağız. Taraftarıyla yönetimiyle futbolcusuyla teknik adamıyla nasıl daha başarılı olabiliriz, bunun çalışmasını yapacağız.”
Çalıştırdığı takımların genelde arzulu, istekli, hırslı olduğunu aktaran Kalpar, Giresunspor’da da bu sistemi oluşturacaklarını sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?