KAPANAN YOLA VALİ DENETİMİ..

KAPANAN YOLA VALİ DENETİMİ..

Heyelan sonucu kapanan yolda yürütülen çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.İnceleme ve denetimlerine devam eden  Giresun Valisi Hasan Karahan dün bir dizi inceleme ve denetimlerde bulundu.

Vali Karahan, ilk olarak Espiye İlçemizde inşaatı tamamlanan ve en kısa zamanda hizmete girecek olan 50 yataklı Espiye Devlet Hastanesinde incelemelerde bulundu.  Espiye Kaymakamı Mesut Çoban ve İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. Ahmet Bal’dan bilgi alan Vali Karahan,  hastanenin biran önce hizmete girmesi için çalışmaların aksatılmadan devam etmesini istedi.

Ardından Tirebolu-Gümüşhane karayolunun 10 uncu kilometresinde Tirebolu-Doğankent arasında Karaahmetli Köyü Örenkaya mevkiindeki heyelanlı bölgede incelemelerde bulunan Vali Karahan, heyelan sonucu kapanan yolda yürütülen çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Görele’de yapılan Kaymakamlar Toplantısı sonrası İl’e dönüş yolunda Gülburnu tüneli  mevkiinde meydana gelen heyelan sonrası alınan önlemleri ve yürütülen temizleme çalışmalarını yerinde inceledi.

2016-53-5

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?