KAPLAN ZAMAN İSTEDİ

KAPLAN ZAMAN İSTEDİ

Giresunspor Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, Balıkesirspor maçının hazırlıklarını sürdürdüklerini ve hedeflerinin zorlu maçtan 3 puanla ayrılarak sezonun ilk galibiyetini almak olduğunu söyledi. Kaplan,”Tam olarak hazır değiliz. Bir kaç haftaya kadar gerçek kimliğimizi bularak ligde üst sıralar için mücadele edeceğiz” dedi.

Giresunspor Teknik Direktörü Mustafa Kaplan,”Tam olarak hazır değiliz. Bir kaç haftaya kadar gerçek kimliğimizi bularak ligde üst sıralar için mücadele edeceğiz” dedi.

Kaplan, yaptığı açıklamada, Balıkesirspor maçının hazırlıklarını sürdürdüklerini söyledi.

Hedeflerinin zorlu maçtan 3 puanla ayrılarak sezonun ilk galibiyetini almak olduğunu vurgulayan Kaplan,”Balıkesirspor maçına 3 puan için hazırlanıyoruz. Hedefimiz seyircimiz önünde coşkulu, istekli ve arzulu bir oyunla 3 puana ulaşmak ve galibiyeti taraftarımızla kutlamak” diye konuştu.

KAPLAN,”ZORLU RAKİPLE KARŞILAŞACAĞIZ”

Giresunspor Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, Balıkesirspor’un güçlü bir ekip olduğunu ve bu nedenle de hafife almadıklarını söyledi.

Kaplan,”Balıkesirspor’un maçını izledik. İyi bir ekip. İlk maçını kaybetti. O nedenle bize kazanmak için gelecekler. 90 dakika boyunca da saldıracak, kazanmak isteyecekler. Biz de kazanmak istiyoruz. O nedenle kolay maç olmayacak. Ama biz çok iyi hazırlanıp, iyi konsantre olarak bu maçı kazanacağız” dedi.

KAPLAN, DESTEK İSTEDİ

Giresun halkının desteğine ihtiyaçları olduğunu belirten Kaplan, bu yönde taraftarlara çağrıda bulundu.

Tribünleri dolu görmek istediklerini aktaran Kaplan,”Evimizde ve seyircimiz önünde oynayacağız. Bu büyük avantaj. Bu avantajımızı kullanmak istiyoruz. Taraftarımızı yanımızda görmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

KAPLAN ZAMAN İSTEDİ

Giresunspor Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, takımın henüz tam anlamıyla hazır olmadığına işaret ederek, camiadan biraz zaman istedi.

Kaplan,”Tam olarak hazır değiliz. Biraz zamana ihtiyacımız var. Eksikliklerimizi gidermek, oyuncularımızın performansını artırmak için çok çalışıyoruz. Bir kaç haftaya kadar gerçek kimliğimizi bularak ligde üst sıralar için mücadele edeceğiz”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?