Karadeniz Off-Road Kupası 3. Ayak Yarışı Giresun’da yapılacak

Karadeniz Off-Road Kupası 3. Ayak Yarışı Giresun’da yapılacak

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Giresun Off-Road Kulübü Başkanı Azmi Güneysu ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.
Vali Harun Sarıfakıoğulları, 10 Eylül Pazartesi günü Giresun Off-Road Kulübü Başkanı Azmi Güneysu ile kulüp yöneticileri; Cengiz Kesicioğlu, Özcan Doğramacı, Recep Altınbaş ve yarışma direktörü Güven Abdioğlu’nu makamında kabul ederek bir süre sohbet etti. Giresun OffRoad Kulübü Başkanı Güneysu, Vali Sarıfakıoğulları’nı kulüplerinin ev sahipliğinde Giresun’da yapılacak olan Karadeniz OffRoad Kupası 3. Ayak Giresun yarışına davet ederek, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonuna bağlı Karadeniz OffRoad Kupası 3. Ayak Giresun yarışının 22–23 Eylül’de Giresun merkez sahilinde yapılacağını söyledi. Güneysu, 3.Ayak Giresun Yarışına, 20 farklı ilden 40 sporcu ile Gürcistan ve Azerbaycan’dan da sporcuların katılacağını belirtti.
Vali Sarıfakıoğulları, bu tür organizasyonların ilimizde düzenlenmesinin Giresun’un tanıtılmasında önemli olduğuna vurgu yaparak, yarışmacıları ve organizasyonu gerçekleştirenlere başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?