Karahan’dan Canikli’ye Kutlama

Karahan’dan Canikli’ye Kutlama

Giresun Valisi’nden, Başbakan Yardımcısı Sayın Canikli’ye Kutlama

Giresun Valisi Hasan Karahan, önceki gün açıklanan 65. Hükümette Başbakan Yardımcısı olarak yer alan Giresun Milletvekili  Nurettin Canikli’yi kutladı.

Vali Karahan, yaptığı açıklamada “Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım Başkanlığında kurulan 65 nci Türkiye Cumhuriyeti Hükümetinde, Sayın Milletvekilimiz Nurettin Canikli’nin Başbakan Yardımcısı olarak görevlendirilmesinden büyük bir mutluluk duyuyorum.

Sayın Başbakan Yardımcımızın bugüne kadar, gerek milletvekilliği gerekse bakanlık yaptığı dönemde sergilemiş olduğu başarılı grafiğinin, Başbakan Yardımcımız olarak da artarak devam edeceğine inancım tamdır.

Gümrük ve Ticaret Bakanı olarak görev yaptığı dönemde çalışkanlığı ve başarılı hizmetleri ile tanıdığımız, birlikte çalışma onuruna eriştiğimiz Sayın Canikli’nin; Giresun ve ülkemiz için büyük bir şans ve kazanç olduğunu düşünüyor, ilimizin gelişmesi ve kalkınması sürecinde büyük katkı yapacağına içtenlikle inanıyorum.

Bu duygularla, Sayın Başbakan Yardımcımızı bir kez daha içtenlikle kutluyor, ülkemiz ve ilimiz adına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?