KARAMAN, YENİ YILDIZLARI KEŞFEDECEK

KARAMAN, YENİ YILDIZLARI KEŞFEDECEK

Antrenör Güven Karaman tarafından kurulan ve bölgeye hizmet veren Espiye Gelişim Futbol Kulübü, Futbol akademisi genç futbolculara hizmet vermeyi sürdürüyor.

Espiye ilçesinde önemli hizmeti uzun yıllar sürdüren Antrenör Güven Karaman futbol akademisi ile birlikte, 6-16 yaş arası geleceğin gençlerini yetiştiriyor.

Pandemi süreci ile birlikte gecikmeli olarak faaliyetlerini başladıklarını belirten Antrenör Güven Karaman, Türk Futboluna ve Giresunspor’a geleceğin futbolcu adaylarını yetiştirmenin gururunu yaşadığını belirtti.

Antrenör Güven Karaman Espiye Gelişim Futbol Akademisi ile ilgili yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi:

“Pandemi süreciyle gecikmeli olsa da faaliyetlerimize başlamış bulunuyoruz. Gençlerimizi futbola kazandırmak onların gelişimine yardımcı olmak ve geleceğin futbolcularını yetiştirmenin gururunu yaşıyoruz. Espiyemiz başta olmak üzere ilimiz genelinde futbola ilgi çok fazla olduğunu uzun yıllar gördük, deneyimliyoruz. Geleceğin Erol Can Akdağ ve Eren Tozlularını yetiştirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. 1957 Espiyespor altyapısında başlatmış olduğumuz futbol okulu sürecini tecrübemiz ve özverili çalışmamız ile birlikte buraya kadar getirdik. Hedefimiz futbolcu yetiştirmek. Çünkü ülkemizin futbol geleceği altyapıdan çıkabilecek futbolculardan geçiyor” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar