Karizmatik Duruş İçin Ceket Modelleri

Karizmatik Duruş İçin Ceket Modelleri

Ceket giyen baylar daha karizmatik ve asil görüntü sergilemektedir. Özellikle iş hayatında aktif olan bayla mutlaka ceket giymeleri gerekir. Giyecekleri ceket modeline ise kişiler kendi tarzlarını dikkate alarak karar vermektedir. Vücut yapısına güvenen, daha fit gözükmek isteyenler slim fit modelleri tercih etmektedir. Hareketlerinin sınırlanmasını istemeyenler ise rahat kesimleri tercih ederler. İş dünyasında kullanılan ceketler genellikle klasik modeller olur. Klasik modeller iki düğmeli olup torba cepli veya gizli cepli olurlar. Siyah, lacivert, koyu gri, kahverengi klasik ceket modellerinin en fazla tercih edilen renkleridir. Ceket kadınların daha resmi görünmesini sağladığı gibi kendine has bir tarz oluşturmalarına da yardım etmektedir.

Kumaşına Göre Ceket Çeşitleri

Gençler sportif ceket modellerini günlük hayatta ve işyerinde kullanmaktadır. Ceketler keten, coton, yün, poliester, viskoz, elestan gibi malzemelerin farklı oranda karıştırıldığı kumaş çeşitlerinden imal edilir. Kullanılacak mekana uygun olarak ceket çeşitlerinden biri kombine uyumlu olarak tercih edilir. Hakim yaka veya kruvaze yakaya sahip olan ceketlerin bazılarının yakalarında veya kollarında detaylara yer verilir. Önden düğmeli olan ceketlerin yanda veya arkada yırtmaçları bulunur. Arkadan duble yırtmacı olan ceketler ise spor tarzın en modern halini oluşturmaktadır.

Farklı ceketlerle insanların karşısına çıkmak ve şık olduğunuzu kanıtlamak için https://www.pierrecardin.com.tr/erkek-spor-ceket-modelleri/ sayfası sizleri bekliyor. Beğendiğiniz ve tarzınıza uygun bulduğunuz ceket modelleri ile farklı kombinlere hazırlayabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?