KELEŞ, TAŞLARIN YERİNE OTURMASINI BEKLİYOR

KELEŞ, TAŞLARIN YERİNE OTURMASINI BEKLİYOR

Giresunspor’un teknik adamı Hakan Keleş, Bursaspor deplasma-nında elde ettikleri galibiyetin hem takıma, hem camiaya çok büyük moral olduğunu söyledi.
Yepyeni bir takım olduklarını dile getiren Hakan Hoca; “Bursaspor ile oynadığımız maçın 11’inde geçen seneden sadece Mehmet Taş vardı. Yani yepyeni bir takımız. Menemenspor müsabakasına kadar daha önce hiçbir arada oynaamayan bir oyuncu grubumuz vardı. Hem kamp döneminden sonra takıma katılanlar olduğundan, hem de pandemi nedeniyle hazırlık maçı yapamadığımızdan bazı sıkıntılar yaşıyoruz. İnşallah taşlar kısa süre içerisinde yerine oturacak” dedi.
Yönetim kurulunun çok kaliteli oyuncuları kadroya dahil ettiğini ifade eden Hakan Hoca; “Sayın başkanımız ve idarecilerimiz gerçekten çok iyi bir takım oluşturdu. Her teknik adam, böyle alternatifli ve kaliteli sporcuların olduğu bir kadro ile çalışmak ister. Bursaspor maçı artık geride kaldı. Kafamızda tamamen Boluspor ile kendi sahamızda yapacağımız müsabaka var. Hedefimiz Bolu engelini de üç puanla aşarak milli araya yedi puanla girmek. Arada çok çalışacağız ve daha hazır bir ekip olarak döneceğiz. Göreceksiniz, bu takım ligde başarıları ile konuşulan bir ekip olacak” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar