KENAN TATLI ZİYARET ETMEYE DEVAM EDİYOR

KENAN TATLI ZİYARET ETMEYE DEVAM EDİYOR

AK Parti Giresun İl Başkanı Kenan Tatlı, Giresun Kızılay Şube Başkanı Murat Cansız’ı, Deniz Yıldızı Derneği Başkanı Cumhur Karahasan, Yönetim Kurulu Üyeleri Ferhat Deniz ve Turan Bekaroğlu’nu,  TÜGVA Giresun İl Başkanı seçilen Hüseyin Alkan’ı ve Giresun ASKON Şube Başkanı Yener Türk’ü ziyaret ettiler.

Kızılay Şubesinde; kan bağışı konusunda desteklerini hiçbir zaman eksik etmeyeceklerini ileten Kenan Tatlı, Ülkemizin merhamet eli, Türk Kızılay’ının Kızılay Haftası da kutlu olsun dedi.

Daha sonra Deniz Yıldızı Derneğinin faaliyetleri konusunda bilgiler alan Tatlı, maddi ve manevi  her zaman yanında olduklarını, burada yapılan çalışmaların ve hizmetlerin diğer kuruluşlara da örnek teşkil ettiğini belirtti.

İl Başkanı Kenan Tatlı, TÜGVA Giresun İl Başkanı seçilen Hüseyin Alkan’a hayırlı olsun dileklerini iletti. Gençlerimize yönelik çalışmalar da bize düşen ne varsa yapacaklarını söyleyen Tatlı,  yeter ki Giresun’lu kardeşlerimizin özgüveni yerinde, sorumluluklarının farkında olan nesiller yetişsin dedi.

ASKON’un Türkiye genelinde önemli işler yaptığını söyleyen Kenan Tatlı, milli ve yerli projelerle, Türkiye’nin tanıtımında önemli bir rol aldıklarını söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar