KENT KONSEYİ VATANDAŞI UYARDI

KENT KONSEYİ VATANDAŞI UYARDI

Kent Konseyi korona virüsü salgını konusunda Giresunlulara uyarılarda bulunarak evden çıkmamaları gerektiğini belirtti. Kent Konseyi adına açıklama yapan Genel Sekreter Süleyman Şahin’in açıklaması şöyle:
“Çin’in Wuhan kentin de ortaya çıkan ve kısa sürede tüm dünyayı sararak büyük bir tehdit oluşturan korona virüsü (Covid-19) salgınına karşı Giresun da ortak kullanım alanlarının ilaçlama çalışmaları yapılmakta ve tüm hızı ile bu mücadele planlı bir şekilde devam etmektedir.
Hızla yayılan korona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle, Giresun Valiliği, Giresun Belediyesi ve İl Sağlık Müdürlüğü ekiplerinin bilinçli bir yol izlemesi bizleri mutlu etmektedir.
Giresun Kent Konseyi Üyeleri olarak, Hastalığın vatandaşlarımızı etkilememesi ve yayılımının önlenmesi adına çalışmalarına bilinçli bir şekilde devam eden, Valimiz Harun SARIFAKIOĞLULLARI’ na, Belediye Başkanımız Av. Aytekin ŞENLİKOĞLU’ na, İl Sağlık Müdürümüz Op. Dr. Ahmet BAL ve Daire Amirlerine, sağlık personellerine, belediye personellerine ve sahada tüm gayreti ile emek harcayan kurum çalışanlarına gayretlerinden ötürü teşekkürü borç biliriz.
Halkımızın da bu çalışmalarda bilinçli bir şekilde davranarak, salgının önlenmesi adına, gerekmedikçe evden çıkmamalarını ve tavsiye edilen gerekli önlemleri almalarını Giresun Kent Konseyi Üyeleri olarak önemle rica ederek, sağlıklı günler dileriz. “

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?