KILIÇASLAN’DAN BİR PROJE DAHA

KILIÇASLAN’DAN BİR PROJE DAHA

Duroğlu’nda gençlerin önünü açacak adımlar atılıyor.

Duroğlu Belediye Başkanı Murat KILIÇASLAN göreve geldiği günden itibaren, her ne kadar Duroğlu nun arazi yapısı çok gelişmeye müsait olmasa da, maksimum seviyede alanları kullanarak projeler üretmeye çalışıyor.

Bu çalışmalar doğrultusunda ilk günden bu yana hayalini kurduğu Duroğlu’ na bir halı saha kazandırma çabasını Gençlik Spor İl Müdürü ve beraberindeki heyetle paylaşarak düğmeye bastı.

Konu ile ilgili Duroğlu’ na davet ettiği, Gençlik Spor İl Müdürü Hasan BULUT, beraberinde Personel Müdürü Ömer  Faruk  TATLI  ve Spor Şube Müdürü Halil DEMİREL   ile Duroğlu’ na gelerek hem Başkan KILIÇASLANI  makamında  ziyaret ettiler, hem de spor alanı olarak kullanılabilecek alanlar üzerinde çalışmalar gerçekleştirdiler.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Başkan KILIÇASLAN; “Duroğlu merkez de daha evvel Belediyemiz tarafından altyapısını, baskı betonunu ve kaplamasını tamamladığımız sahamızın üzerini kısa sürede kapatarak çocuklarımızın rahat bir şekilde spor yapmalarına müsaade edebilecek bir alan çıkaracağız.

Gençlerin bizler için önemini iyi biliyoruz,  geleceğin teminatı olan, kısacası geleceğimizin kendisi olan gençlere, elimizden gelen imkânları sonuna kadar kullanarak alanlar açmaya çalışacağız” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?