KILIÇ’TAN, AKTAŞ’A ZİYARET

KILIÇ’TAN, AKTAŞ’A ZİYARET

AK Parti Giresun İl Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Kılıç ve yönetimi, Emniyet Müdürü Fahri Aktaş’ı makamında ziyaret etti.
AK Parti Giresun İl Gençlik Kolları Başkanı Mahmut Kılıç, Şehrimizin asayiş açısından bir ‘huzur şehri’ olduğunu belirterek, Emniyet Müdürlüğünün yeni hizmet binasının şehrimize hayırlı olmasını diledi.
Mahmut Kılıç, “İlimizin huzurunu, güvenini sağlayan, gecesini gündüzüne katan Emniyet Müdürü Fahri Aktaş’a ve ekibine hizmetlerinden dolayı AK Parti Giresun İl Gençlik Kolları olarak teşekkür ederiz.
Özellikle bu şehrin gençlerine yönelik Emniyet Müdürlüğümüzün her türlü faaliyetlerine tam destek vereceğiz. İstiyoruz ki gençlerimiz kötü alışkanlıklardan uzak dursun. Böyle bir durum içinde olan genç arkadaşlarımızı kazanmak için sizlerle birlikte üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız” dedi.
Giresun İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek her zaman için Giresun gençliğinin yanında bulunduklarını söyledi. Aktaş, “Şehrimizin huzur ve güvenliğini el üstünde tutmak bizim görevimiz. Bu konuda sizin gibi gençlerin duyarlı olması da çok güzel, birlik ve beraberlik içinde bu güzel şehre olumlu hizmetler vereceğiz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar