Kirez’den, Mustafa Kemal Kurt’a tam destek

Kirez’den, Mustafa Kemal Kurt’a tam destek

Yerel seçimler için geriye sayım sürerken, köşe Yazarımız Yıldırım Kirez, Keşap’ın geleceği için önemli tespitlerde bulundu.
Yerel yönetimlerde, farklı yüzlere ihtiyaç olduğunu ifade eden Kirez, AKP Keşap eski ilçe Başkanı Mustafa Kemal Kurt’un, belediye başkanı seçilmesi halinde hizmet akışının hızlanacağını dile getirdi.
Kirez, “Siyasetle ilgili olmasına rağmen siyaset üstü bir üslupla tüm Giresunlunun sevgisini, saygısını kazanan her siyasi görüşten insana eşit mesafede yaklaşan elinden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalışan Keşap’ta yetişmiş, AKP Keşap ilçe başkanlığı görevini 2011-2014 yılları arasında başarıyla yürütmüş, muhalefette olan belediye başkanlığını tekrar AKP’nin kazanmasına,1 olan il genel meclis üyesini 2 ye çıkartılmasında üstün başarı göstermiş,24 haziran genel seçimlerinde adeta arı gibi en yüksek performansla partisinin yüksek oy oranına ulaşması için gece gündüz çalışarak kendini ispatlamış, Giresun’da içimizden biri olmayı başarmış duruşuyla, ticareti, dostluğu ile kendini ispatlamış değerli insan. Görev verildiğinde bu değerleri daha yükseklere taşıyacağına inandığımız değerli insan Mustafa Kemal Kurt.
Allah her zaman yanında olsun, hep böyle kal insanlığınla. Keşap’a, Keşaplı’ya bu noktada belediye başkanı olarak ‘ta hizmet etme fırsatı verilirse en iyinin iyisini yapacağına inanıyor, AKP kadrolarının belediye başkan aday adayını belirlerken bu hassasiyetleri de dikkate alarak içinden çıktığı Keşap ilçe halkına hizmet yanında birliktelik ruhunu yükseltecek adaylarla halkın önüne çıkmalarını diliyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?