KOÇYİĞİT TAKDİR TOPLUYOR

KOÇYİĞİT TAKDİR TOPLUYOR

Jandarma Esnaf Teşkilatları buluşmasının ikincisi Ordu Tesk otelde gerçekleşti.
Karadeniz Bölge Komutanlığı sorumluluk alanındaki illerin birlik başkanları, Ordu Birlik Başkanı Erdoğan Akyürek,Giresun Birlik Başkanı Ali Kara,Tokat Birlik Başkanı Fehmi Çankaya,Trabzon Birlik Başkanı Metin Kara, Gümüşhane Birlik Başkanı Beyler Kara, Rize Birlik Başkanı Güven Aksoy, Artvin Birlik Başkanı Hakkı Seyhan’ın aldıkları ortak kararlar doğrultusunda toplantı yapıldı.
Ordu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Erdoğan Aksoy ve Ordu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Başkanları , Rize Esnaf Odaları Birliği Başkanı Güven Aksoy, Artvin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hakkı Seyhan,Giresun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (GESOB) Başkanı Ali Kara, Esnaf Kredi Kooperatifi Bölge Birliği Başkanı Yüksel Kaya,Gölköy Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Belgüzar Çağlıyan,Giresun/Dereli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Akar, Ordu Büyük Şehir Belediye Başkan Vekili Celal Tezcan,Altınordu Belediye Başkan Vekili Cihat Demiralp ve Ordu Ticaret Borsa Başkanı Ziver Kahraman Jandarma Bölge Komutanı Tuğgenaral Hasan Koçyiyit onuruna verilen yemekte bir araya gelerek Jandarma Bölge Komutanı Tuğgenaral Hasan Koçyiyit’e Karadeniz Bölgesinde terörle mücadelede yaptıkları üstün başarılardan dolayı Ordu Birlik Başkanı Erdoğan Aksoy tarafından birlik başkanlarını temsilen plaket verildi.
Ordu Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Erdoğan Aksoy selamlama konuşması yaparak, mikrofonu GESOB Başkanı Ali Kara’ya verdi. Ali Kara konuşmasında “Gönlünü bayrağına,canını vatanına adamış Cumhuriyetin erdem ve değerlerine yürekten bağlı jandarma teşkilatının Doğu Karadeniz Bölge Komutanını ahi teşkilatları olarak aramızda görmekten onur duyuyoruz.Cumhuriyetin temel değerlerinden aldığı güçle Türk Milletine sadakatla hizmet eden jandarma teşkilatımız, ülkemizin bölünmez bütünlüğünü hedef alan bölücü faaliyetler ile huzursuzluk ve güvensizlik ayrıca istikrarsızlık meydana getirmek isteyen şer odaklara karşı hükümetimizin aldığı hayati kararların uygulanmasında halkın huzur ve güvenliği, kamu düzeninin tesisi ve özellikle terörle mücadelede dünyaya örnek olacak başarlarıyla gurur duyuyoruz. Bu münasebetle er’inden generaline kadar jandarma teşkilatımıza minnet ve şükranlarımızı iletiyoruz. Bölgemize uzun zamandır,sızma girişiminde bulunan terör örgütlerine karşı büyük başarı elde eden 15 Temmuz kahramanlarından Jandarma Bölge Komutanımız Tuğgenaral Hasan Koçyiyit’e gösterdikleri başarı karşısında jandarma bölge sorumluluk alanındaki illerin esnaf ve sanatkarlar odaları birlik başkanları olarak hizmetlerine karşılık olarak bir teşekkür plâketi vererek ahi ocakları olarak jandarma teşkilatımızın her daim yanlarında olacağımızı bu vesile teyit ettik.” dedi.
Jandarma Bölge Komutanı Tuğgenaral Hasan Koçyiyit yaptığı konuşmada “Kendisine verilen plâketten dolayı ayrıca jandarma teşkilatımızın yanında olduklarından dolayı Esnaf ve Sanatkarlar Birliği başkanlarına teşekkür etti. Karadeniz Bölgesinde terörün belini kırdıklarını ve teröristleri yok ettiklerini” söyledi. Karadeniz Bölge halkının yanında olduklarını söyleyen Koçyiğit “Artık Karadenizde terörist kalmadı. Birlik ve beraberliğimiz olduğu sürece huzur ve güven içinde olacağız” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?