KOMUTANLARDAN, SARIKAYA VE GÖKTÜRK’ E KOL SAATİ HEDİYE

KOMUTANLARDAN, SARIKAYA VE GÖKTÜRK’ E KOL SAATİ HEDİYE

Giresun Teyyaredüzü Ortaokulu öğrencisi Efe Bora Sarıkaya, TEOG sınavında tüm soruları doğru cevaplayarak Türkiye birincisi olmasından dolayı ödüllendirildi.

Öğrencileri tebrik eden Giresun Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Mustafa DOĞRU ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ali İhsan ERSOY, Orta Öğretim Geçiş Sınavında (TEOG) 120 sorunun tamamına doğru cevap vererek Türkiye birinciliğini paylaşan Teyyaredüzü Ortaokulu 8’inci sınıf öğrencisi Efe Bora Sarıkaya’nın ve Şeref GÖKTÜRK’ün Giresun’u gururlandırdığını söyledi.

Yapılan açıklamada; “TEOG sınavında 120 sorunun tamamını doğru cevaplayarak Türkiye Birinciliğini paylaşan ve Giresun İl Birincisi olan Giresun Teyyaredüzü Orta Okulu öğrencisi İl J.K.lığında görevli J.Yzb. Musa SARIKAYA’nın oğlu Efe Bora SARIKAYA ve aynı okul öğrencisi olup bir yanlış cevap ile ikinci olan İl J.K.lığında görevli J.Asb.Kd.Bçvş. İlhami GÖKTÜRK’ün oğlu Şeref GÖKTÜRK (Aynı Zamanda Giresun ilinde düzenlenen “Bu Benim Eserim” isimli proje yarışması matematik dalında Giresun il birincisi ve Karadeniz Bölge Birincisi olmuştur) isimli öğrenciler Giresun Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Mustafa DOĞRU ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ali İhsan ERSOY tarafından tebrik edilip birer Kol Saati ile ödüllendirilmişlerdir.  Kamuoyuna saygı ile duyurulur.” denildi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?