KÖPRÜ PROJELERİNİN TAKİBİ SÜRÜYOR

KÖPRÜ PROJELERİNİN TAKİBİ SÜRÜYOR

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu Ankara temaslarının son gününde DSİ Genel Müdürü hemşehrimiz Kaya Yıldız’ı makamında ziyaret etti.

Devlet Su İşleri (DSİ) tarafından Giresun İçme Suyu Temini Projesi ve Dere Islahları başta olmak üzere ilimize yapılması düşünülen yatırımlar hakkında bilgi verip, bu yatırımların hayata geçmesinin Giresun’a çok şey kazandıracağını aktaran Şenlikoğlu, öncelikli olarak Aksu ve Batlama dereleri üzerine yapılması planlanan köprüler üzerinde durdu.

Aksu bölgesindeki Eğitim Araştırma Hastanesini Dereli yoluna bağlayacak olan köprü ile TOKİ mevkiinde Batlama deresi üzerine uygulanmak istenilen köprü projelerini anlatan Başkan Şenlikoğlu, şehrin her geçen gün büyüyüp gelişmesi ve yeni yatırımların gelmesiyle birlikte bu köprülere yoğun ihtiyaç duyulduğunu anlattı.

DSİ Genel Müdürü Yıldız ise her iki projenin de uygulanması için gerekli çalışmaların yapılacağı müjdesini bir kez daha verdi.

Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, hazırlamış oldukları projeler ile birlikte Ankara ziyaretlerini sürekli yaptıklarını ve yapmaya da devam edeceklerini ifade ederek: “Giresun’un artık çevre illerle yarışabilmesi için farklı projelere ihtiyacı bulunuyor. Görev süremiz içerisinde Giresun’un çok şey kazanmış hale geleceğini herkes görecek” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar