KORAY AYDIN PAZAR GİRESUN’DA

KORAY AYDIN PAZAR GİRESUN’DA

Başkan Eroğlu yaklaşık 500 kişinin yarın törenle İyi Parti’ye katılacağını açıkladı. Eroğlu, “Partimiz iktidara yürüyor” dedi.

İyi Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın, Pazar günü Giresun’a geliyor. Pazar günü saat 13.00’de başlayacak tören ile ilgili açıklama yapan İl Başkanı Abdülkadir Eroğlu, Aydın’ın Giresun’da yapacağı rozet takma töreninin hafızlarda iz bırakacağını ifade ederek tüm basın mensuplarını törene davet etti.

Eroğlu, “Partiye yeni katılan arkadaşlarımıza sayın milletvekilimiz Koray Aydın tarafından rozet takılacaktır.

Katılımın üst seviyede yaklaşık 500 kişi olacağı öngörülmektedir. Son aylarda partimize yoğun bir ilgi sizler tarafından da farkedilmiş olacaktır. Üye sayımız her geçen gün artmakta ve de üye olmak isteyenler kendileri gelmektedir. Daha çok AKP’ den istifa vardır. Sahil ilçelerinde ve köylerde AKP’ye ilgi kırılmıştır. Önümüzdeki dönemde buna paralel olarak köylere öncelik verilmesi düşünülmektedir.

AKP’nin memleketi yönetemediği açıktır. Döviz tutulamamakta, ekonomiye güven sıfır olup, hükümete güven kalmamıştır. Ekonominin de, memleketin de tek çaresi hemen seçimdedir. Seçim olunca en azından hükümeti kuran güven tazelemiş olacaktır. Hukukun olmadığı yerde güven de adalet de olmaz adalet olmazsa devlet olmaz.

Enflasyon devletin TÜİK  rakamlarındaki gibi hiç değildir. Kimse de inanmamaktadır. Enflasyon rakamlarını ENAG bağımsız enflasyon araştırma grubundan takip etmek lazımdır. Enflasyon yüzde 50’dir. Yılbaşında memur ve emeklilere en az yüzde 50 enflasyon yüzde 10’ da refah payı ile yüzde 60 zam verilmelidir. İşçi köylü ve emekli bu ekonomik şartlarda ezilmişlerdir. Derin yoksulluk diye ekonomiye yeni bir kavram eklenmiştir. 5 milyon kişi işsizdir. Ekonomik sıkıntı esnafı bunaltmış ve icralık dosyalar 5 milyon kişi  artmıştır.

İnşallah iktidarımızla bu adaletsiz gidişe ve fakirliğe son vereceğiz. Bu vesile ile sayın teşkilat başkanımız KORAY AYDIN bey’e hoşgeldiniz diyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?