Kritik Toplantı 31 Mart’ta

Kritik Toplantı 31 Mart’ta

Yeni rektörün Nisan ayının ilk günlerinde açıklanması bekleniyor.

Giresun Üniversitesi’nin yeni Rektörünün Nisan ayı başında belirleneceği öğrenildi..YÖK’ün üç adayı belirlemek için çalışmalarına hız verdiği öğrenilirken,31 Mart’ta heyetin toplanarak rektör adayları ile ilgili listeye son şeklini vereceği dile getiriliyor.

AKSARAY 2 AY GECİKTİ

Bu arada mevcut Rektör Attar2ın görev süresi 28 Mart’ta doluyor.Bu tür durumlarda yeni rektör atanana kadar eski Rektörünün görevine devam ettiği,aynı durumun Aksaray Üniversitesi’nde yaşandığı ve 2 ay gecikmeli şekilde yeni rektörün atandığı ortaya çıktı.

ÇOK TİTİZ ÇALIŞMA

Diğer yandan seçimden ikinci sırada çıkan Cevdet Coşkun’un Rektör yapılması için AKP kurmaylarının yoğun temas içinde olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor.

AKİT VE TV-24 ATTAR İÇİN DEVREYE Mİ GİRDİ?

Diğer yandan AKİt ve TV-24 gibi etkili medya organlarının,mevcut rektör Attar ‘a çok sık yer vermesi değişik yorumlara neden oluyor.

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Sıcak gündeme ilişkin konularda uzmanlığının olması, değerli ve önemli açıklamalar yapması Acaba akit ve Tv-24 veya herhangi başka bir yayın kuruluşu tarafından yapılan gündem tartışmalarında öncelikli tercih sebebi olabilir mi??? Ne yapmaları lazım bu yayın organlarının, uzmanlığı olmadığı halde (ağzı olan konuşuyor misali) diğer adayları mı davet etmeliler? Değişik yorum yapanların beyinlerinin nasıl çalıştığını öğrenmek lazım, mutasyona uğramış veya hasar görmüş olma ihtimalleri yüksek.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?