KUĞU’DAN SALDIRIYA SERT TEPKİ

KUĞU’DAN SALDIRIYA SERT TEPKİ

GİRFED, Büyük Osmanlı Derneği’ne yapılan saldırıyı kınadı.
Giresun Federasyonu Genel Başkanı Mehmet KUĞU, İstanbul’daki Büyük Osmanlı Derneği’ne yapılan saldırıyı kınadı.

Kuğu; “ 2 Şubat 2016 gecesi Eyüp Yeşilpınar’da kurulu bulunan Büyük Osmanlı Derneği’mize yapılan silahlı terör saldırısı neticesinde hemşerimiz İsmail Bayram şehit olmuş, üç hemşerimiz de yaralanmıştır.

Giresun Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu olarak ülkemizde yaşanan terör saldırılarını şiddetle ve nefretle kınıyoruz.

Milletimizin birlik ve beraberliğine, kardeşliğine ve geleceğimize kasteden bu saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Ülkemizin huzur, güvenlik ve istikrarını bozmayı amaçlayanlar geçmişte olduğu gibi karşılarında önce Giresunluları bulacaktır.

Giresunlular, yürekleri vatan sevgisiyle dolu, yiğit insanlardır. Giresun tarihimiz kahramanlıklarla doludur. Giresunlular olarak birliktelik ve dayanışma sergileyerek teröre en güzel yanıtı vereceğimizi belirtir, Eyüp Yeşilpınar Mahallesi’nde gerçekleşen terör saldırısında şehit olan İsmail Bayram kardeşimize Yüce Allah’tan rahmet, yakınlarına ve tüm camiamıza başsağlığı dileriz. Ayrıca bu saldırıda yaralanan hemşerilerimize de acil şifalar temenni ederiz.Tüm Giresun Camiasının ve ülkemizin başı sağ olsun”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?