KUPA 2.PLANA ATILMAYACAK

KUPA 2.PLANA ATILMAYACAK

Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turunda Hes İlaç Afyonspor ile eşleşen 3.lig temsilcimiz Amber Çay Eynesil Belediyespor takımında  Teknik Sorumlu Hasan Uğur Kardal” Eynesil hep ilkleri yaşıyor.  Kazanmak için oynayacağız” dedi.

Ziraat Türkiye Kupası 2. eleme turunda Hes İlaç Afyonspor ile tek maç eleme usulüne göre 27, 28 veya 29 Eylül’de Zafer Stadı’nda oynanacak olan 3.lig temsilcimiz Amber Çay Eynesil Belediyespor, Teknik Sorumlusu Hasan Uğur Kardal” “Bütçe olarak bizim iki katımızda olan takımların puanı yok. Kulübü belli bir seviyeye getirmek istiyoruz.” dedi.

“ GİRESUNSPOR’DAN ÖNEMLİ DESTEKLER ALDIK”

Kardal; “Biz bölgenin lokomotifi olmak istiyoruz. Yıllar sonra Giresunspor’un da destekçisi olabilecek bir takım var. Giresunspor’dan büyük destekler görüyoruz. Yönetim Kuruluna  çok teşekkür ediyorum.” dedi.

“CİDDİ BİR ŞANS”

Kardal, kupayla ilgili olarak ise; “Eynesil hep ilkleri yaşıyor. Hem profesyonel lig hem de kupa heyecanı anlamında. Kupayı önemsiyoruz. Kazanmak için oynayacağız. Ligde süre alma şansı bulamamış futbolcularımızı da harmanlayarak bir kadro sahaya süreceğiz. O futbolcularımızın da maç performanslarını canlı tutmamız lazım. Bu anlamda kupa bizim için ciddi bir şans ve önemli bir sınav olacak.” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?