LİDERLİK RUHUNDA VAR

LİDERLİK RUHUNDA VAR

Kılıçaslan beldenin yüzde 95’ini ulaşıma açarak karla mücadelede adeta tek başına tarih yazdı.

Duroğlu Belediye Başkanı Murat Kılıçaslan,karla mücadele konusunda ciddi başarı göstererek kısa sürede halkın taktirini kazandı..Duroğlu Beldesi’ni etkisi altına alan yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Son yılların en yoğun karının yağdığı Belde ‘de Belediye ekipleri 7/24 mesai yaparak, hiçbir aksaklığın yaşanmamasını sağladı.

2 iş makinesi ve 2 kamyonla Belde merkezi başta olmak üzere tüm mahallelerde çalışmalarını 24 saat sürdüren Duroğlu Belediye ekipleri ,çalışmaları ile mücavir alanın %95’ni ulaşıma açtı. Başlıklar ( Kılıçaslan varsa sorun yok! – İki iş makinesi ile imkansızı başardı veya Duroğlu Belediyesi 7/24 kar mesaisi yaptı ) başlığı siz içinden seçip ayarlayabilirsiniz.

Duroğlu Beldesini etkisi altına alan yoğun kar yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Son yılların en yoğun karının yağdığı Belde de Belediye ekipleri 7/24 mesai yaparak, hiçbir aksaklığın yaşanmamasını sağladı.

2 iş makinesi ve 2 kamyonla Belde merkezi başta olmak üzere tüm mahallelerde çalışmalarını 24 saat sürdüren Duroğlu Belediye ekipleri çalışmaları ile mücavir alanın %95’ni ulaşıma açtı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?