LİGDEN ÇEKİLME TEHLİKESİ

LİGDEN ÇEKİLME TEHLİKESİ

Giresunspor Basın Sözcüsü Ferhat Karademi, kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Afetin şehri olumsuz yönde etkilediğini kaydeden Karademir “ Sel afetinden dolayı geçmiş olsun diyoruz. Afet şehrin tamamını olumsuz etkilemiştir. Otopark ve istasyon kaynakları elinden alınan ve yalnız bırakılan Giresunspor için işi zorlaştırmaktadır. Bu akşam (26 Ağustos) yönetim olağanüstü toplantı yapacak. Sponsorluk görüşmelerimiz askıya düştü. Seçeneklerden birisi ligden çekilme. Yazılı olarak talepler iletiliyor. Afet tüm planlarımızı bozdu.” Dedi.
KAMPANYA
Karademir “’Çotanak ol, destek ol’ sms kampanyası başlattık. ‘Giresunspor 5, 10 veya 20 yazıp 8071’e gönder’ 10 TL karşılığında kulübe destek olabilecekler. Herkesin desteğini arkamızda görmek istiyoruz. Kenetlenmemiz lazım “ ifadelerini kullandı.
KAPASİTE
Karademir “11 Eylül tarihinde ligler başlayacak ancak Futbol Federasyonunun aldığı karara göre Eylül’de seyirci yok Ekimde yüzde 30 kapasite ile seyirci alınacak. Gönül tam kapasite ile olmasını isterdi ancak Pandemi süresi tribünleri de olumsuz yönde etkiledi” diye konuştu.
TRANSFER
Transferler hakkında bilgi veren Karademir “Salih Karaduman takıma katıldı.Diarra (Bursaspor) Helder Tavarez (Altay) geliyor. Ramirez’le görüşmeler sürüyor. Tahtaya Skrbic, Traore, Adama Ba, Ahmet Abed ve Hasan Ahmet Sarı’nın da içlerinde olduğu gecikmiş borçlardan dolayı eski futbolcuların 8 Milyon TL’yi bulan alacakları var” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar