“LÜKSE KAÇACAK DURUMUMUZ YOK”

“LÜKSE KAÇACAK DURUMUMUZ YOK”

Mini bir tatilin ardından dün Titanic Otel’de toplanan Çotanaklar, günü tek idman yaparak geçirdi. Yeşil Beyazlılar bugünden itibaren çift idman programıyla ligin ikinci devresine hazırlanacaklar. Öte yandan Giresunspor’un yaklaşık iki hafta sürecek Antalya kampında en az iki hazırlık maçı yapmayı planladığı öğrenildi. Hazırlık maçlarının hangi takımlarla olacağının önümüzdeki günlerde netleşeceği ifade edildi.
Giresunspor Kulüp Başkanı Sacit Ali Eren, ligin ilk devresini artık unuttuklarını önlerinde çok önemli 17 haftanın olduğunu ve ona göre hazırlıklar yapacaklarını söyledi.
Bulundukları yerden asla memnun olmadıklarını dile getiren Eren, “Çok talihsiz şekilde maçlar kaybettik. Hakem hataları canımıza okudu. Umarım ikinci devrede farklı bir görüntü çizerek üzdüğümüz taraftarlarımızı mutlu ederiz. Giresunspor’un yeri her zaman üst basamaklardır” dedi.
Transfer çalışmalarının ise devam ettiğini kaydeden Eren, “Şartlarımıza uyan oyuncuları kadromuza katacağız. Bol keseden kimseye para veremeyiz. Öyle bir lüksümüz yok. Yeşil- beyazlı formanın hakkını verecek isimler lazım. Görüşmeler halindeyiz “Sportif Direktör Ümit Teke, iyi bir kamp dönemi geçirmek istediklerini dile getirerek; “Sezonun ikinci yarısında ilk yarıya göre daha iyi bir takım izlettirmek istiyoruz” dedi.
YENİ TRANSFERLER
Tevfik Altındağ ve Mahmut Boz Antalya’da yapılan kampa katılarak takımla çalışmalara başladılar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?