Medyum Ali Hoca’yı yakından tanıyalım

Medyum Ali Hoca’yı yakından tanıyalım

medyum ali hoca

Manevi ilimler konusunda pek çok kişinin çalışma yaptırdığı, her zaman için aldığı olumlu yorumlarla dikkat çeken Medyum Ali Gürses, kadim medyumluk mesleğinin günümüzdeki en önemli temsilcilerinden biri olarak kabul ediliyor. Pek çok alanda eğitim almış olan bu medyum hoca, insanlara hediye olarak verildiğini belirttiği manevi alemleri, hayatımızın her alanında katkı sağlamak adına kullanmamız gerektiğini söylüyor.

Medyum Ali Hoca, çalışma alanları ile sadece Türkiye’de değil, dünyanın her yerinde de geniş bir kitleye ulaşmayı başarıyor. Maneviyatla ilgili merak edilenleri sormak isteyenler, vefk ve yıldızname gibi çalışmalar ile gayb alemlerinden destek almayı isteyenler, Medyum Ali Gürses’e ulaşarak danışmanlık alabiliyor.

Türkiye’nin en önemli metafizik otoritelerinden biri olarak gösterilen Medyum Ali Hoca’yı hep beraber daha yakından tanıyoruz!

Manevi Dünyaların Temellerinde İlim Bilgisi Yatıyor

Medyum Ali Gürses, öte dünyalarla ilgilenen insanların mutlaka ilim konusunda yeterli olması gerektiğine dikkat çekiyor. Bu alanda yapılacak olan çalışmaların, dünyevi alemlerle kıyaslanmaması gerektiğini, bu alanın çok daha karmaşık güçlerle ilerlediğini söyleyen Ali Hoca, ilim olmadan hiçbir çalışmanın başarıya ulaşamayacağını da belirtiyor.

Medyum Ali Hoca, kullandığı ilimlerin başında havas olduğunu söylüyor. Havas konusunda, dünya çapında bir otorite olduğu bilinen bu hoca, havasın vefklerde aktif olarak kullanıldığını ve gayba dair sırları saklayan bir ilim olduğunu belirtiyor.

Binlerce yıllık bir geçmişe sahip olan havas ilmi, padişahların ve kralların dahi yararlandığı bir bilgi olarak gösteriliyor. Havas, manevi dünyalara ait tüm diğer gizli ilimlerde olduğu gibi sadece el verme yöntemiyle aktarılıyor. Medyum Ali Hoca’nın da belirttiği üzere, bu bilgilere erişmek için medyumluk eğitiminden geçmek gerekiyor. İnternette veya farklı kaynaklarda bulunan havas bilgilerinin zararlı olabileceği, gerçek ilim olmadığı belirtiliyor.

Medyum Ali Hoca, çalışmalarda İlm-i Ledün isimli bir gizli ilmin de kullanıldığını söylüyor. Bu ilim de tıpkı havas gibi oldukça iyi korunuyor. Medyum hocalar, bu ilmi kullanarak duaların ve surelerin sakladığı güçleri açığa çıkarıyor. Yapılacak olan çalışmanın türüne göre, havasla birlikte ledün de kullanılması gerekebiliyor.

Medyum Ali Gürses, gayb alemlerinin sınırsız bir dünya olduğuna dikkat çekerek, bu alemlerle ilgili yapılacak çalışmalarda pek çok farklı ilme ihtiyaç duyulabileceğini de belirtiyor. Bu nedenle, bir medyum hocanın devamlı olarak bilgisini geliştirmesi gerektiğine vurgu yapıyor.

İlim Bilgisi ile Tecrübe Harmanlanmak Zorunda

Bilginin gayb alemleriyle ilgili yapılacak çalışmaların sadece bir ayağını oluşturduğunu belirten Medyum Ali Gürses, tecrübe ayağı olmadan çalışmanın sağlam olmayacağını söylüyor. Manevi dünyalarda gelişen enerjileri iyi anlamak, daha önce bu alanda tecrübe edinmek, yapılacak olan çalışmanın etkisini artırıyor.

Özellikle vefk ve yıldızname gibi özel çalışmalara dikkat çeken Medyum Ali Hoca, bu işlemlerde en ufak bir hataya bile yer olmadığını belirtiyor. Vefk yapılırken, okunacak olan her türlü duanın belirli saati ve sayısı olduğunu belirten Ali Gürses, bunların farklı ilimlerle, kişiye özel olarak hesaplandığını belirtiyor. Yine aynı şekilde, çalışmalarda kullanılan tüm malzemelerin de kişiye özel olarak belirlenmesi gerekiyor.

Medyum Ali Hoca, vefklerin gayb dünyasının en önemli çalışmaları arasında gösterildiğini belirtiyor. Doğru yapılan bir vefk işlemi ile hayat değiştirecek tesirler alınabildiğini vurguluyor.

Yıldızname konusunda da dikkat çekici açıklamaları olan Medyum Ali Gürses, yıldıznamenin tarih boyunca tüm önemli figürler tarafından kullanıldığını belirtiyor. Bu özel çalışmanın, bugün herkes tarafından erişilebilir bir hale gelmesi sayesinde, pek çok kişinin özel hayatını, iş yaşantısını aydınlatan bir yol haritasına dönüştüğünü söylüyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Ben sevdiğim bayanla ramazan ayının ikinci haftasında kötü bir tartışma yaşadım ondan sonra ramazan sanki bi konu girmiş gibi düşman gibi benlen tartışmaya başladı ondan sonra epeyi bi tartıştık ve ne olduysa birden telefonumu her yerden engelledi ve beni hiç sevmediğini söyledi

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?