MHP’DEN GÖÇ SİTEMİ

MHP’DEN GÖÇ SİTEMİ

MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Yılmaz seçim çalışmaları kapsamında çıktığı destek turlarına aralıksız devam ediyor.

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ziyaret düzenleyen Yılmaz yoğun ilgi ile karşılandı.
Başhekim Doç. Dr. Kemal Uzun’u makamında ziyaret eden Yılmaz; “Yorulmayacağız” mesajı verdi.

Hastane personeli tarafından kapıda karşılanan Yılmaz, personel ile uzun süre sohbet ettikten sonra Başhekimlik makamına geçti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Uzun; “Sağlık camiasında özel bir yeriniz var, ziyaretiniz ile bizleri fazlasıyla memnun ettiniz” dedi.

Projelerini anlatan MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Yılmaz burada yaptığı açıklamada; “Bir yola çıktık, amacımız Giresun’a layıkıyla hizmet etmek. Görüyoruz ki İnşallah bu dönem için Giresun halkından beş yıllık yetki alacağız. Bu süre elbette bizim yapmak istediklerimiz ve Giresun’un eksikliklerini tamamlamak için yetmeyecektir. Bunun için vaktimizi olabildiğince verimli kullanabilecek şekilde gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağız. Yorulmak yok, yorulmayacağız. Yorulursak Giresun kaybeder bunun farkındayız. Giresun’da 68 bin öğrenci karne aldı. Bir o kadar da okula başlamayan veya okulu bitirmiş genç var. Biz onlara önü açık bir Giresun bırakmak istiyoruz. Görüyorsunuz trafik ve otopark sorunu günden güne büyüyor. Bir an önce önlem almazsak çok geç kalmış olacağız. Kültür Sanat alanında eksikliklerimiz ortada, daha bir yerimiz yok. Genç nüfus yeni sosyal aktivite alanları ve modern yapılar istiyor. Bölgede Giresun’un küçüklüğünden kaynaklı bir sektör oluştu. Hemen hemen her vatandaş ayda en az 2 kere Çevre illere alışverişe veya gezmeye gidiyor. Giresun’da kalması gereken para çevre illere akıyor. Bu nedenle istihdam alanları daralıyor. Düşünsenize Ordu’dan gelen ve her ay artan bir insan topluluğunun şehrimizde alışveriş yaptığını, gezdiğini. Şimdiye Giresun’da faaliyet gösteren Mevcut işletme sayısı ikiye çıkar, istihdam artar, insanların seçenek ve umutları artardı. Sözün özü; biz Allah’ın izni, Giresunluların da teveccühü ile bu şehri level atlatmaya talibiz. Giresun’da değişimi başlatacak adımı atarak Milliyetçi Hareket Partisi’nin sosyal belediyecilik anlayışını Giresunlular ile tanıştıracağız” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?