Milletvekili Sabri Öztürk: “Seçim Yarışı Bitti, Artık Birlik Zamanı”

Milletvekili Sabri Öztürk: “Seçim Yarışı Bitti, Artık Birlik Zamanı”

AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk; Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’ni değerlendirdi.

AK Parti’den Giresun Milletvekili seçilen Sabri Öztürk; Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nde partilerine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti.

AK Parti’den 27. Dönem’de üçüncü sıradan aday gösterilerek tekrar Giresun Milletvekili seçilen Sabri Öztürk, yapılan seçimleri değerlendirdi.

Seçmenlerin yüksek bir katılım ile sandığa gittiğini belirten Öztürk, “24 Haziran seçimlerinde milletimizin göstermiş olduğu gayretlerden dolayı, partimize vermiş olduğu desteklerden dolayı, özellikle seçim günü görev yapan sandık başında müşahidimizden tutun da, sandık görevlilerimize, üyelerimize, Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza çok teşekkür ediyorum. 24 Haziran seçimleri bir milattı dedik, bu seçim çok önemli dedik ve çok şükür bu seçimden de alnımızın akıyla çıktık. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Giresun’da ferasetini gösterdi. Seçim sürecinde bize destek olan, oy veren ve vermeyen herkesin tercihine saygı duyuyorum. Seçim yarışı bitmiş, bundan sonra hizmet yarışı başlayacaktır. Bize düşen bundan sonra ilimizin menfaatleri doğrultusunda iktidarıyla, muhalefetiyle, Sivil Toplum Kuruluşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaktır. Ortak akılda buluşup proje üretip, bu projeleri hizmete dönüştürmektir.” dedi.

ÖZTÜRK: “MİLLETİMİZİN SAĞDUYUSU OYUNU BOZDU”

Milletin sağduyusunun bütün oyunları bozduğunu ifade eden Öztürk; “Bütün dünyanın kurduğu tuzaklara karşı, içeride kullandığı maşalara karşı milletimiz sağduyusunu kullanarak hepsinin tahtını bir kenara atarak millet, milletin adamına sahip çıktı. Türkiye genelinde yurt dışı dahil her kademede her sınıftaki bütün AK Parti’ye gönül vermiş milletimizin fertlerini, bize bu başarıyı yaşatan teşkilat mensuplarımıza ve Giresunlu hemşerilerimize şükranlarımızı iletmek istiyorum. Yeni dönemde Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Meclis’te yeni kanunların çıkarılmasında ona destek olacağız. Halkımızın hizmetinde olacağız. Sandığa giderek iradesini, beyanını ortaya koyan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Türkiye’nin önünü tıkamak isteyenler, Cumhurbaşkanımızın önünü tıkamak isteyenler çok ciddi çaba sarf etti ama bizim insanımızın sağduyusu bu oyunların hepsini bozdu.” diyerek sözlerini tamamladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?