“MİLLİ” SAVUNMA

“MİLLİ” SAVUNMA

Türkiyenin silah kuvvetleri son yılların en büyük milli operasyonlarını yapıyor. Bir yandan ülkemizin içerisinde gerçek anlamda milli savunma ve milli mücadele yaparken diğer yandan sınırımızı DAEŞ, IŞID, PKK gibi terör örgütlerinden temizlenmeye yönelik operasyonlar devam ediyor.

“Milli” kavramı artık hızlı bir şekilde yerelleşiyor ve gerçek anlamına bürünüyor. Bu süreç de ülkemizin hızla özgürleşmesine ve refaha kavuşmasına sebep olmaktadır. Amerika ve Avrupa ile doğrudan emir-komuta ilişkisi olmaması, kendi hür iradesi ile bazı adımları atması bize millet olarak haklı  ve özlenen bir gurur yaşatmaktadır.

Baş Komutan Erdoğan

Kim ne derse desin, kim neyi düşünürse düşünsün ama Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile ülkemizi son yıllarda artan bir ivme ile hızla bu coğrafyada ciddi ve tek söz sahibi olma konumuna gelmektedir.

 

İrade “Milli” olunca, operasyonlarda “Milli” oluyor

Bugün Musul ve Kerkük’e yapılan terör operasyonlarını son derece destekliyor ve ivedilikle sonucu ulaşmasını temenni ediyorum. Yurtiçin ve sınır ötesinde ki gelişmeleri yakında takip ediyoruz. Ve her duamızın ardından ardından ordumuz ve güvenlik güçlerimiz oluyor. Bölgede ciddi bir söz ve güç sahibi olan Türk Silahlı Kuvvatleri bölgede huzur, güven ve barışın adeta simgesi oldu. Basından takip ettiğimiz kadarıyla Türk askerini gören bölge vatandaşları sevinç gözyaşları döküyor.

 

Daha bir asır öncesine kadar bizim olan Musul ve Kerkük topraklarının tekrar sınırlarımıza tekrar dahil edilmesini düşünenlerdenim.

Dört bir yanımızı saran şer güçlerle mücadelenin tavan yaptığı bu zamanlarda asla taviz verilmemesi gerektiğini düşünenlerdenim. İçeride ve dışarıda kim hain ise hesap vermeli.Güvenlik güçlerimize maddi ve manevi tüm desteklerimiz sağlamalıyız. Meselenin vatan meselesi olduğu bilinci ile siyasi düşüncemiz ne olursa olsun gönül birliği yapmalıyız.

 

Vesselam…

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?