Modern Görüntüyü Kahvaltı Sofralarınıza Yansıtın

Modern Görüntüyü Kahvaltı Sofralarınıza Yansıtın

Yönelimin bu şekilde olduğunu düşündüğümüzde özellikle yeni üretimlerde önem verilen tasarımlar da 6 kişilik kahvaltı takımı çeyiz paketi adı verilen formda hazırlanan ürünlerdir. Bu ürünler içerisinde yoğunluk olarak pembe ve kırmızı tonları kullanılmaktadır. Üzerlerinde daha çok çizgi kahraman figürlerini bulabileceğiniz ve yeni evli çiftlerin daha çok tercih ettiği bu kahvaltı takımları da hoşunuza gidecek.

Oldukça lüksüne düşkün ve şah şahlı bir modelden hoşlanıyorsunuz altın renklerini ve altın detayına önem verilmiş bir kahvaltı takımını tercih edebilirsiniz. Burada da abartıya kaçmadan lüks bir görünüm elde edebilmek için belki de bulunduğunuz ortama, mutfağın havasına uygun bir kombin oluşturabilmek için böyle bir tercihte bulunabilirsiniz. Her ne olursa olsun kişisel olarak maceracı, kreaktif, el çizimi, animasyon figürlü, geometrik, romantik, daha canlı ve renkli her türlü zevke ve isteğe uygun olarak üretilmiş sofra takımları bulabilirsiniz.

Paslanmaz ve Çizilmez Garantide Takım Mutfak Ürünleri

En çok akla takılan şey ise porselenin çizilip çizilmeme oranıdır. Kahvaltı takımlarında porselenler özel üretim ile tasarlandıkları için bulaşık makinalarında atıldıklarında çizilme ya da bozulma gibi bir durum söz konusu olmamaktadır.

Piyasada tercih edilen çoğu çatal kaşık bıçak seti 72 parçadan oluşmaktadır. Çelik, seramik ya da krom maddesinden yapılmış olan setler daha çok ön planda tutulmaktadır.

Seramik Takımlar İle Şıklığı Yakala!

Yemek takımları porselen ya da seramik yapılarda üretilmektedir. Kahvaltı takımlarında daha çok seramik yapıda setler kullanılıyor. Üzerleri parlak ve desenli yapıdaki bu setler 6 kişilik veya 12 kişilik kahvaltı takımı ile oluşabilmektedir. Tüm parçaların birbirleri ile uyumlu oluşu ve renklerin geçişinde bir ahenk oluşturmasına dikkat edilerek üretilmiştir. Üretim sırasında üzerinde bulunan desenlerin solmaması ve herhangi bir yüksek ısıya maruz kaldıklarında silinmemesi için özel bir kaplama ve üretim yapılır. 50 derece yakın bir bulaşık makinesi ayarında çalıştırılabilir olan bu ürünler, sağlık açısından da kişiye zarar vermeyecek bir üretime sahiptir.

Gün içerisinde komşularınızla ya da yakın arkadaşlarınızla beraber toplanarak yapacağınız tüm çay davetlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz kahvaltı takımlarını görüntüsüyle ve ortama sağladığı sıcaklıkla da oldukça şık duracaktır. Tabii ki ev içinde kullanmış olduğumuz her bir ürün dekoraktifliğinin yanı sıra sağlığımızı da koruyor olması bizim için önemli olan bir detaydır. Üretilen tüm yemek takımları belirli bir sterilizasyondan geçer ve bu şekilde evlere gönderilirler. Popüler olarak kullanılan kahvaltı takımları genellikle tek renkten oluşmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar