MÜCADELEMİZİ YERELDE DE VERMELİYİZ!

MÜCADELEMİZİ YERELDE DE VERMELİYİZ!

Ülkemizin son yüz yılın en büyük mücadelesi içerisinde bulunmaktadır. Dört bir yanı ateş çemberi ile çevrilmiş, binlerce kilometre uzaktan gelen batılı güçlerin kurdukları oyunları bozmaya çalışmaktadır.

Bununla birlikte geçen hafta içerisinde yine içeride bulunan düşmanlardan HDPKK üyeleri bir bir gözaltına alınarak yakalanmaya başladı.

Süleyman Soylu Farkı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu geçtiğimiz günlerde Trabzon’da “PKK’ya öyle bir müdahale yapacağız ki bu ülkede bir daha hiç kimse PKK’nın adını bile anamayacak” söyleminden sonra bu hareketlerin gelmesi ve eş zamanlı gözaltı operasyonlarının başlaması bu bir Süleyman (Şah) Soylu operasyonu olduğunu bizlere hatırlattı. Güzel bir Cuma gününe uyanmanın tadı ve heyecanın uzun zamandır hiç bu kadar güzel olmamıştır.

Görüyoruz ki HDPKK’ya dokunmamız önce CHP’den sonra da AB, ABD gibi birbirine et-tırnak ilişkisi içerisinde bağlı güçlerden geldi. Oyunun ve tezgahın ne kadar büyük olduğunu düşünmek hiç zor değil.

15 Temmuzu Unutursak kalbimiz kurusun

15 Temmuz bu miletin yeniden dirilişinin miladı idi. Hemen her gün 15 Temmuz’u hatırlıyor ve bu hainlere zerre kadar acımamam gerektiğini iliklerime kadar hissediyorum. Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere ülkemiz, devletimiz çok ciddi bir tehdit ve tehlike atlattı.

Peki bitti mi? Gün birlik olma günüdür?

Hayır, bitmedi. Ucu binlerce km uzaklıkta olan ABD’ye ve AB’ye dokunan bu hainler boş durmayacak. Yerelde ve genel anlamda yıpratma, kirletme çalışmaları devam edecek. Özellikle bu davaya inanmış insanların meselenin Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde İslam olduğunu unutmamak gerekir.

Yerelde de birlik olunmalı, ihtiraslar bir kenara bırakılmalı!

Geçen hafta Bulancak’ta Belediye Başkanı ile akla hayale sığmayan dedikodu ve yalanlar üretildi. Görevden alındığı, evinin arandığı, imza yetkisinin alındığı gibi dedikodu furyası Bulancak’ı sarmıştı.

Gerçekle hiç bir alakası olmayan bu dedikodu zinciri ile ilgili Belediye Başkanı Recep Yakar zaten bir açıklama yaptı. Ancak bu dedikoduları üreten merkezler eğer yukarıda bahsettiğim hainler içerisinde ise zaten sorun yok, yapmaları gayet normal. Yok eğer değil ise ve kişisel yıpratma politikası izliyorlar ise büyük bir yanlışın içerisindeler. Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız ve devlet yetkililerimiz bu kadar büyük tezgahları bozmaya çalışırken yerel ve bölgesel bazda kimse bu işlerle uğraşmamalı.

Gün birlik olma günüdür!

Belediye Başkanını sevmeyebilirsiniz, eleştirebilirsiniz, çalışma yöntemini beğenmeyebilirsiniz. Bunların hiç birisi kişinin onurunu zedeleyici iftira ve dedikodu üretilmesi anlamına gelmez. Gelin birlik olalım, bu davaya hizmet eden herkesi bu millet sever, sayar. Yeri gelince el üstünde tutar ve hak ettiği makama getirir. Ülke genelinde büyüklerimizin verdiği mücadeleyi yerel birlik ve kardeşlik içerisinde biz veremezsek içeriden daha çok hain çıkar.   Kısa bir süreliğini siyasi hesaplarımızı bir kenara bırakalım ve çocuklarımızın geleceğine bir tuğlada bir koyalım. Aksi takdirde hepimizin çocuklarının geleceği karanlık olacak.

Vesselam

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?