Mutlu,  İddialı Konuştu

Mutlu,  İddialı Konuştu

Bulancak CHP’de bugün kongre günü.

Bugün yapılacak olan CHP Bulancak İlçe Kongresi için adaylardan Doğan Eylem Mutlu, Parti içinde huzuru, birliği ve beraberliği sağlamak için aday olduğunu söyledi. Partisini ilçede ve ülkede iktidara getirmek için çalışacakları sözünü verdi. 

İlçe Başkanlığına aday olan Doğan Eylem Mutlu yapmış olduğu basın açıklamasında; “ Ülkemiz pek çok sorunla karşı karşıyadır. Bu sorunların nedeni AKP iktidarıdır. Gerek dış politikada, gerekse iç politikada iktidar başarılı olamamıştır. Ülkemizi, iktidarın neden olduğu bunca sorundan ancak CHP iktidarı kurtarır, bunun içinde CHP’yi iktidar yapmak için çalışmalıyız” dedi.

Kendisine güvenen ve destek olan tüm delegelerle, partililere teşekkür eden Doğan Eylem Mutlu, hep birlikte el ele, omuz omuza CHP’yi ilçemizde de, ülkemizde de iktidara taşıyacağız diyerek, açıklamasında şu sözlere yer verdi.

“ Bulancak ilçemizin yüzü cumhuriyete, Atatürk’e dönüktür. İlçemizin bu yönünü yeniden öne çıkaracak çalışmalar yapacağız. Delegelerimizin desteği ile seçildiğim takdirde, kuracağımız çalışma ekipleri ile bunu başaracağız.

Yönümüzü ve yüzümüzü halka döneceğiz. İlçemizin tüm sorunlarının çözümü için takipçisi olacağız” dedi.

İlçe Başkanlığı için aday olan Doğan Eylem Mutlu, delegelere güveniyorum. Hiç kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden iktidar yolculuğuna hep birlikte çıkacaklarını vurgulayarak, “ Bulancak CHP’yi hak ettiği yere taşıyacağız. Bana ve ekibime güvenin” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?