NE TESADÜF

NE TESADÜF

Kim dost

Kim düşman

Oku da gör.

Tarih 28 Haz 2016 : ABD Dışişleri Bakanlığı, Sabah, Amerikan yurttaşlarını Türkiye’ye seyahat konusunda uyardı. Akşam Atatürk Havalimanı’nda 2 bomba patladı.

Tarih 31 Mart 2016 : ABD’li yetkililer ‘Acil Tahliye’ yazısıyla İncirlik üssünde bulunan Amerikalı aileleri TAHLİYE ettiler. 3,5 ay sonra 15 Temmuz DARBE girişimi oldu..

Tarih 29 Ağustos 2016 : ABD vatandaşlarını yine uyardı. Peşinden HDP eş genel başkanı Figen Yüksekdağ Türkiye’yi Kobani olaylarıyla tehdit etmeye başladı, Bakalım peşinden ne gelecek.

ABD Cerablus için açıklama yapıyor: “IŞİD’in olmadığı bölgelerdeki çatışmalar kabul edilemez”. Kısacası PKK’yı vurmayın demek istiyor. İyide ABD’ye giren ne? Bizim Suriye’de 900 km sınırımız var, ABD’nin orda ne işi var?

IŞİD’i vuruyoruz, ses PKK(PYD)’den geliyor, PKK’yı vuruyoruz ses ABD’den geliyor? ABD’nin TERÖRİSTLERLE ne işi olur? İşte Maskeleri böyle düşüyor. IŞİD’i gönderiyorlardı, IŞİD sınırımızdaki köyleri alıp, bir kurşun atmadan PKK’ya bırakıyordu, TEZGAH BUYDU, Ama Türkiye’nin Suriye’ye girmesi bütün tezgahı bozdu, bütün maskeleri düşürdü, ABD,Rusya, İran, İngiltere, Fransa ve Alamanya’nın 3 yılda yapamadığını bizim ordu 6 günde yaptı ve IŞİD’i sildi süpürdü, Üstüne sınırda PKK’yı da temizledi. İyide sevinmesi gerekenler neden ÜZÜLÜYOR?

Yıl 2013 : ABD’li senatör John McCain ile IŞİD terör örgütü lideri Ebubekir Bağdadi Suriye’de, gizliden çekilmiş bir fotoğraf karesinde toplantı esnasında görülüyor?

“IŞİD’İ Obama kurdu, Arkasında ABD var” ABD başkan adayı Donald Trump

“IŞİD’i İsrailin güvenliği için CIA kurdu. Bağdadi ; ABD, İsrail ve İngiltere istihbaratı tarafından eğitildi.” ABD Ulusal Güvenlik Dairesi eski çalışanı Edward Snowden

Türkiye PKK(PYD)’yi vurdukça ABD havlıyor. Yılanın Başı ABD. 15 Temmuz İŞGAL girişiminin ve tüm terör örgütlerinin arkasında ABD var…

ABD varken, TERÖR örgütlerine ne gerek var?

Terörün başı zaten ABD…

Ne diyordu Erdoğan : ” TOPUNUZ GELİN”

Allah’ın izniyle başaramıyacaksınız…

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?