NİCE YILLARA ULU ÇINAR

NİCE YILLARA ULU ÇINAR

Ulu çınarımız Giresun-spor’umuz, kuruluşunun 52. Yıl dönümünü kutladı. Gazi Caddesi Deppoy mevkiinden Atatürk Meydanına yürüyüşle başlayan 52. yıl kutlama etkinliklerine Kulüp Başkanı Sacit Ali Eren; Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğlları, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Yöneticiler, Futbolcular, taraftarlar, bürokratlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldılar. Atatürk Anıtına çelengin konulmasının ardından söz alan Kulüp Başkanı Sacit Ali Eren, burada yaptığı konuşmada, göreve başladıkları ilk günden bu yana kulübü gerek mali gerekse de sportif anlamda başarılı kılmak için yoğun bir çaba içerisinde olduklarını söyledi.
Eren konuşmasında; “Ulu Çınar Giresunspor’umuzun 52. Kuruluş yıldönümü etkinliklerine hepiniz hoş geldiniz. Biliyorsunuz bizler 2019 yılının ilk günlerinde iş başına gelmiş bir yönetimiz. Göreve başladığımız ilk günden bu dakikaya kadar gerek ben gerekse de yönetim kurulumuzda yer alan değerli çalışma arkadaşlarım Giresunspor’u gerek mali gerekse de sportif anlamda başarılı kılmak için yoğun bir çaba içerisindeyiz. Bugün burada 52. kuruluş yıldönümümüzü kutla-manın onurunu yaşamaktayız. Kalbi Giresunspor için çarpan tüm Gire-sunlular için en gururlu gün 9 Nisan’dır. Kulübümüz profesyonel hayata geçtiği 1967 senesinden bu yana büyük bir dayanışma içerisinde ve dimdik ayaktadır.
Bugün 52 yaşına ‘merhaba’ diyen Giresunspor’umuz yaşattığı gelenekleriyle ve Türk futboluna kazandırdığı değerleriyle her anlamda Türkiye’nin saygısını kazanmış büyük bir camiadır.Şu da unutulmamalıdır ki Giresunspor şüphesiz en büyük gücünü Giresunlulardan ve taraftarlarından almaktadır. Bizler Giresunspor’u yöneten kişiler olarak temsil ettiğimiz camiamızın şanlı tarihine yakışır bir şekilde bundan sonra da hep beraber omuz omuza vererek, yılmadan ve büyük bir azim içerisinde her anlamda başarılı kılmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ulu Çınarımız Giresunspor’umuzun 52. Kuruluş yıl dönümü etkinliklerine katıldığınız için hepinize ayrı- ayrı teşekkür ederim. Bize destek olan herkese Giresunlulara, Dünyadaki bütün Giresunsporlulara, Çotanak taraftarlarımıza Kulübümüzün yaşaması için bizlere katkı sunan değerli sponsorlarımıza, değerli Giresun halkına ve kulübümüzün bugünlere gelmesinde emeği bulunan kulüp başkanlarına, yöneticilere şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca Giresunspor’umuzun başarısı için emek sarf eden ve ebediyete intikal eden başkan ve yönetici büyüklerimize de Allah’tan rahmet diliyorum. Gerek kulüp personellerimiz, gerek teknik heyetimiz, futbolcularımız, gerek amatör branşlarımız ve gerekse de biz yöneticiler Giresunspor’u her platformda temsil ettiğimiz armayı her platformda en üst seviyeye taşıyacağımıza söz veriyoruz. Bu vesileyle Giresunspor’umuzun 52. kuruluş yıl dönümünü bir kez daha kutluyor, geldiğiniz için hepinize şükranlarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.
52. Kuruluş yıldönümü etkinliklerinde söz alan Giresun Belediye Başkanı Sayın Aytekin Şenlikoğlu Çotanaklara başarılar dilerken Giresun Valisi Sayın Harun Sarıfakıoğulları ise bu sene ekilen tohumların meyvesini vereceğini ve Giresunspor’un gelecek sezon Süper Ligin en büyük adaylarından biri olacağını dile getirdi. Öte yandan etkinliğin son bölümünde kısa bir değerlendirme yapan Giresunspor Kulübü eski Başkanı Sayın Mustafa Temel Bozbağ da ligin bitimine sadece altı haftanın kaldığını ve bu süreçte herkesin Sacit Ali Eren başkanlığındaki yönetime destek olması gerektiğini söyledi. Diğer taraftan Giresun Belediyesi bando ekibinin çaldığı Giresunspor marşı törene katılan herkes tarafından coşku içerisinde okunurken kutlama etkinliği hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar