“O SENE, BU SENE”

“O SENE, BU SENE”

Giresunspor Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, Ligde iki maçta 4 puana ulaştıklarına işaret ederek, Giresunspor’un ilerleyen haftalarda daha da iyi olacağını söyledi. Kaplan,”Benim hiçbir korkum yok. Bu ligde herkese yenebiliriz. Giresunspor geçen sene son 20 saniyede play-off’u kaçırdı. Bu sene bu olmayacak” dedi.

Giresunspor Teknik Direktörü Mustafa Kaplan,”Benim hiçbir korkum yok. Bu ligde herkese yenebiliriz. Giresunspor geçen sene son 20 saniyede play-off’u kaçırdı. Bu sene bu olmayacak” dedi.

Kaplan, yaptığı açıklamada, geötiğimiz pazar akşamı sahalarında konuk ettikleri ve 1-0 kazanılan Balıkesirspor karşısında çok çok önemli 3 puan aldıklarını söyledi.

KAPLAN,”BİRAZ ZAMANA İHTİYACIMIZ VAR”

Ligde iki maçta 4 puana ulaştıklarına işaret eden Kaplan, Giresunspor’un ilerleyen haftalarda daha da iyi olacağını söyledi.

Henüz tam olarak hazır olmadıklarına işaret eden Kaplan, Giresunspor camiasından anlayış ve zaman istedi.

Teknik direktör Mustafa Kaplan, zamanla gerçek kimliklerine bürüneceklerini aktararak,”Biz çok iyi bir takımız. İyi bir ekibiz. Ama bizim zamana ihtiyacımız var. İlerleyen haftalarda daha da iyi olacağız ve gerçek kimliğimize bürüneceğiz” diye konuştu.

KAPLAN,”O SENE, BU SENE”

Giresunspor’un bu sezona bir hedef doğrultusunda başladığını ve sonuna kadar da bu doğrultuda ilerleyeceklerini söyleyen Kaplan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Ben cesaretli bir insanım. Benim için içeri dışarı fark etmiyor. Ben Giresun halkını mutlu etmek için buradayım. Geçen seneden kalan bir aile var. Bu aile ortamı halen devam ediyor. Biz de bu ortamın üzerine birşeyler ekleyerek daha geliştirmek istiyoruz. Giresunspor’u iyi bir yerlere getirmek istiyoruz”

“Benim hiçbir korkum yok. Bu ligde herkese yenebiliriz” diyen Kaplan, şöyle konuştu:

“Giresunspor geçen sene son 20 saniyede play-off’u kaçırdı. Bu sene bu olmayacak. Bugün bize çok iyi destek veren bir taraftar vardı. Herkesi kutluyorum. Hazırlık maçı düşünüyorum. Hazır olmayan oyuncular var. Bunların hepsinin planlarını biz yapıyoruz. Bu sene, o sene”

KAPLAN,”ÖNEMLİ 3 PUAN ALDIK”  

Balıkesirspor maçını da değerlendiren Kaplan, alınan 3 puandan mutlu olduğunu, kazanmaya devam edeceklerini kaydetti.

Kaplan,”Altınordu maçındaki oyunumuz daha farklıydı. Bu haftaki oyunumuz daha farklı. Maçın geneline baktığımızda istekli, arzulu, hırslı bir Giresunspor vardı. Kazanmak isteyen bir takım vardı. Bundan dolayı da son derece mutluyum” ifadelerini kullandı.

Balıkesirspor galibiyetini taraftarlara armağan eden Kaplan, kendilerinden desteklerini artırarak sürdürmelerini istedi.

KAPLAN,”MİLLİ MAÇ ARASINI EN İYİ ŞEKİLDE DEĞERLENDİRECEĞİZ”

Giresunspor Teknik Direktörü Mustafa Kaplan, milli maç nedeniyle lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendirmek istediklerini söyledi.

Kaplan, arada eksikliklerin giderileceğini vurgulayarak,”Milli maç arası bize ilaç gibi geldi. Takıma yeni katılan oyuncuların adaptasyonları sağlanacak, yine eksikliklerimizi gidereceğiz. Hazırlık maçı da düşünüyoruz. Bu arayı en iyi şekilde değerlendireceğiz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?