Offshore Şirket Kurmakla %100 Kara Ulaşın

Offshore Şirket Kurmakla %100 Kara Ulaşın

Offshore şirket kurmak, vergiden uzak ticari faaliyetleri ülke dışında sürdürmek amaçlı kurulan işletmeler demektir. Genelde bu şirketler verginin hiç olmadığı ülkelerde kurulur. Kuşkusuz bir şirket kurulurken; kuruluş ücreti, işletmenin giderleri türlü masraflar oluştuğundan, bunlara dair hiçbir harcama yapılmaması demek, ciddi para kazanmak demektir. Bu tür ülkelerde şirketler her türlü vergiden muaftırlar. Yapılan işlemlerle ilgili kayıt tutmak zorunluluğu yoktur. Yapılan kalemlere dair hesap verme zorunluluğu yoktur.

Offshore Şirket Kurma Aşamaları 

Offshore şirket kurmak için sadece 1-2 günlük bir zaman dilimine ihtiyaç vardır. Bu hizmeti kurmak adına ilgili firmaya belirli bir ücret ödenmesi sonucunda şirket kurulur. Talep edilen belgeler e-mail gönderilmesi yeterlidir. Kuruluş ücreti de ilgili ülkeye göre değişiklik gösteren bir durumdur.

Offshore şirket kurmak, bir yatırımcı için kendi ülkesi dışında bir yapılandırma stratejilerini de rahatlıkla gerçekleştirebileceği bir durumdur. Offshore şirketler %100 yasal olup, uluslararası anlamda da kabul gören bir haldir. https://www.albatrosdubai.com/offshore-sirket-kurmak/

adresinden konu ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilir, şirket kurmak için de gerekli hizmeti alabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?