Öğrencilere Vali Sürprizi

Öğrencilere Vali Sürprizi

Vali Sarıfakıoğlulları,mahalle mahalle toplantılar yaparak halkın sesi olmayı sürdürüyor. Çıtlakkale’de öğrencileri karşısında gören  Vali Sarıfakıoğulları ,çocuklarla yakından ilgilenerek dikkat çekti.

Öğrencilere Vali SürpriziGiresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, “Vatandaşla Buluşma” günleri çerçevesinde, ilimiz Merkez Çıtlakkale Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

 

Namık Kemal İlkokulu Toplantı Salonunda 27 Aralık Çarşamba günü saat 15.30 da basına kapalı olarak gerçekleşen toplantıya gelişinde öğrencilerin sevgi gösterilerine içtenlikle karşılık veren Vali Sarıfakıoğulları, öğrencilerle bir süre ayak üstü sohbet etti. Ardından toplantı salonundaki mahalle sakinleriyle buluşan Vali Sarıfakıoğulları, mahallelilerin istek, şikâyet ve önerilerini dinledi.

 

Her hafta düzenli olarak gerçekleştirilen vatandaşla buluşma toplantılarıyla, vatandaşlar; istek, öneri, şikâyet ve sorunlarını ilk ağızdan, Vali Sarıfakıoğulları’na aktarma olanağı buluyorlar.

 

Vatandaşlarımızın istek, öneri ve şikâyet gibi başvurularını, Valiliğimize veya ilgili idari birimlere müracaatlarını beklenmeden, doğrudan temas kurmak suretiyle, toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşılmasını sağlamak amacıyla her hafta Çarşamba günleri saat 11:00’de Valilik’te 15:30’da da mahallelerde Vatandaşla buluşma toplantıları düzenleniyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?