ÖLÜMDEN DÖNDÜ

ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Hamam böceği ilacı hastanelik etti!

Haber: SEDAT KARAKAYA

Giresun’un Şebinkarahisar ilçesinde Hamam böceği için evinde ilaçlama yapan kadın hastanelik oldu.

Evini haşerelerden korumak adına aldığı etkili ilacı evin dört bir köşesinde kullanan Gülsen Mutlu Akyol, ilaçlama yaptıktan 5 dakika sonra baş dönmesi ve mide bulantısı yaşadı.

Zehirlendiğini anlayan ve halsiz düşen kadın evinde bayıldı. O an evin çevresinde olan oğlu sayesinde çağrılan ambulansla Şebinkarahisar Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Akyol tedavi  altına alındı.

İlaçlama yaparken insanların tedbirli olmaları gerektiğini belirten Akyol, nasıl zehirlendiğini anlattı:  “Evde haşereye karşı kullandığım ilaç beni, 5 dakikada zehirledi ve ölüm gözümün önünden geçti. Bir anda nefes alamadım, göz bebeklerim büyüdü. Sesim dahi çıkmaz hale geldi. Gücüm kalmamıştı olduğum yere yığılı kaldım.. Oğlumun ambulansı araması üzerine ambulansta yapılan ilk müdahale de ‘Solunumun normalleştiğini söylediklerini’ duyuyordum. Hastanede de gerekli tedavilerin akabinde derin ve güzel bir uykudan sonra sağlığıma kavuştum.Bugün yeniden doğdum.. Ziyarete gelen arkadaşlarıma teşekkür ederim. Önce Allah’ım sonra oğlum kurtardı beni. Siz siz olun bu durumda evinizde yalnız olmayın” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?