Ölüme kayıt alarak gitti! 

Ölüme kayıt alarak gitti! 

ÖZEL HABER: SEDAT KARAKAYA

Aslen Giresun’un Espiye ilçesine bağlı Ericek Köyü’nden olan Bursa-Emek’te ikamet eden bir kişi iple kendisini asarak canına kıydı.

O’nun bu acı haberi memleketi Giresun’un Espiye ilçesini yasa boğdu. Arslan Sarıbaş 25 yaşında evli ve bir erkek çocuk babasıydı.

İnşaat kalfası olan ve uzun süredir yaşadığı Bursa’nın Emek İlçesi’nde yaşamını sürdüren talihsiz genç bunalıma girdi. Evde kimsenin olmadığı bir anda evin salonunda tavana ip bağlayan Sarıbaş, boynuna geçirdiği halka ile yaşamına son verdi. İddialara göre bir süredir bunalımda olduğu belirtilen Arslan Sarıbaş’ın intihar etmeden önce not bıraktığı ve ölüm anını video kayıt aldığı belirtildi.

Yine alınan bilgiler doğrultusunda,intihar esnasında intihardan vazgeçmek istediği ancak boynuna doladığı ipten kurtulamadığı kaydedildi.Espiye ilçesine getirilen ve burada son yolculuğuna uğurlanan Sarıbaş’ın yakınları cenazede sinir krizleri geçirdi.Emniyet yetkilileri olay anında kayıt alınan video görüntüsü ile bıraktığı notları inceleme alarak soruşturma başlattı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?