ONLARIN BIRAKMAYA NİYETİ YOK!

ONLARIN BIRAKMAYA NİYETİ YOK!

Ali Durağı Gençlik Spor geçen hafta kendi sahasında oynadığı ve manevi olarak büyük bir yıkım yaşadığı Doğankentspor maçı sonrasında kadrosundan 5 eksikle çıktığı Ören Belediyespor deplasmanında 2-1 kazanmayı bildi.
Özellikle ikinci yarıda oynadığı etkili futbol hırslı mücadelesiyle 1-0 geriye düştüğü maçı kaptan Murat’ın attığı 2 golle çevirmesini bildi. Maç öncesi geçen maçta ceza alan kaptanları ve diğer futbolcu arkadaşları takımlarına manevi desteklerini ilettiler. Ali Durağıspor’da ilk maçına çıkan ve oyuna zamanında yaptığı oyuncu değişiklikleri ile takımın oyundan düşmesine mani olan teknik adam Volkan Cindemir oyun olarak ileriki haftalarda daha da iyi olacaklarını takım içindeki bütünleşmenin zirvede olduğunu belirtti.
Transfer çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Yönetim Kurulu “ İmkansızlıklara rağmen sonuna kadar mücadele edeceğiz. Teknik heyete ve oyuncularamıza sonuna kadar güveniyoruz. Takım içerisindeki uyumdan memnunuz. Bize inanan ve hiçbir maçta yalnız bırakmayan cefakar, vefakar taraftarlarımızı bu hafta sonu oynayacağımız Pirazizspor maçına davet ediyoruz” ifadelerini kullandılar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar