“ÖRNEK ALINACAK BİR TAKIM OLACAĞIZ”

“ÖRNEK ALINACAK BİR TAKIM OLACAĞIZ”

Amatör 1. Kümede yer alacak olan kulüplerden Camili Örnekspor, yeni sezon öncesi sahaya indi ve ayağının tozu ile ilk idmanını Antrenör Ercan Işık nezaretinde yaptı.
Yönetimde üst düzey kalitede ,sanayici ve işadamlarının olması dikkat çekerken , kulüp yöneticileri önceki akşam oyuncularla buluştu
Camili Örnekspor Başkanı Salih Özkan ve Başkan Yardımcısı Cengiz Kurt, bu sezon iddialı olduklarını açıkladı.
Camili Örnekspor’un hedeflerini anlatan saygın ve başarılı işadamı Salih Özkan , altyapıya büyük önem vereceklerini vurguladı.
Özkan “ Yeni bir oluşumla yola çıktık. Amatörde yaşanan sıkıntıları biliyoruz. Bizler iyi izler bırakmak ve kulübü bugünkü bulunduğu noktadan daha üst basamaklara doğru çıkarmak arzusu ile göreve talip olduk. Yönetimde yer alan arkadaşlarımızın hepsine güveniyorum. Biz bir ekibiz. Başarılı olmak adına ne gerekiyorsa yapacağız. Altyapı olmazsa olmazımız. Yeni isimleri Türk futboluna kazandırmak gayesindeyiz. Örnek alınacak bir takım olacağız” Dedi.
Yönetimde Cengiz Kurt gibi marka bir ismin olması da , ligin kalitesi açısından büyük önem taşırken, Özkan, yeni sezonda tüm takımlara başarılar dileyerek sözlerini tamamladı.
Camili Örnekspor Yönetim Kurulu
Başkan : Salih Özkan
Başkan Vekili : Cengiz Kurt
Başkan Vekili : Hasan Almalı
Basın Sözcüsü : Levent Tosun
Genel Kaptan : Muammer Kasapoğlu
Genel Kaptan : Kazım Demiral
Muhasip : Hakkı Işık
İdari Amiri : Ahmet Yılancı
Sicil Amiri : Hasan Akın
Lokal Amiri : Hasan Kırküç
Genel Sekreter : İsmet Çıtlak
Takım Fizyoterapist : Naz Özkan, Berke Çalıkoğlu
Takım Sağlık Sorumlusu : Necati Yılmaz

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?