ÖZTÜRK, KILIÇASLAN’I NEREDE GÖRMEK İSTEDİ?

ÖZTÜRK, KILIÇASLAN’I NEREDE GÖRMEK İSTEDİ?

Duroğlu Belediyesi’nin organize ettiği fındık festivalinin yankıları sürerken, AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk’ün, Duroğlu Belediye Başkanı Murat Kılıçaslan için sarf ettiği sözler, siyasi kulislerde yankılara neden oldu.
Sahnede halka hitap eden Öztürk, “Sayın Murat Kılıçaslan’ın, Duruoğlu için yaptığı hizmetleri taktirle karşılıyoruz. Önümüzde yerel seçimler var. Duroğlu’na yaptığı hizmetlerin daha fazlasını Giresun Merkeze yapacağından en ufak bir kuşku duymuyorum” diye konuştu
ÖZTÜRK’ÜN NİHAİ KARARI KILIÇASLAN MI?
Bu açıklama alanda bulunan birçok kişi tarafından alkış alırken, Mavi Karadeniz TV’de bu açıklamaları canlı yayında izleyen çoğu vatandaş “AKP’nin Giresun Belediye Başkan adayı acaba Murat Kılıçaslan mı?” demekten kendilerini alamadılar.
Kılıçaslan’ın halkla ilişkilerinin oldukça pozitif olduğunu dile getiren bazı vatandaşlar, Fındık festivalinde onbine yakın kişi vardı. Futbol maçlarına bile bu kadar insan zor geliyor. Kılıçaslan aday olur veya olmaz onu tam bilmiyoruz ama aday olup seçilirse bu ilde iz bırakacak hizmetlere mutlaka imza atar. Ayrıca sayın Öztürk’ün, çok zekice bir strateji uyguladığı söylenebilir. Sayın Nurettin Canikli ve sayın Kadir Aydın’ın yüzlerine karşı, gönlündeki ismi açıkça ima ettiğini düşünüyoruz. Bu saatten sonra Canikli ve Aydın’ın da Kılıçaslan konusunda, farklı bir tavır almaları zorlaşmıştır. Kim bilir belki de 3 vekil bu konuyu önceden konuşup ortak karar almış olamazlar mı? Gerçeği kimse tam bilmiyor ama bu açıklama ile ibrenin hangi tarafa yakın olduğu az çok görülüyor” diye konuştular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar