Öztürk: “Tuvalet Tartışması Seviyesizliktir”

Öztürk: “Tuvalet Tartışması Seviyesizliktir”

Milletvekili Öztürk, Erdoğan’a teşekkür etti ve muhalefete sert tepki gösterdi.

Ak Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, Giresun’a gelerek Ak Parti 6. Olağan Kongre’sini onurlandıran ve Giresun halkıyla kucaklaşan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a şükranlarını sundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gözünde Giresun’un ayrı bir yeri olduğunu belirten Sabri Öztürk, Erdoğan’ın 16 Nisan Halk Oylamasında yüzde 62 oy oranıyla cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine ezici bir destek veren Giresun’un Türkiye ortalamasının 10 puan üzerinde oy oranı çıkardığını hatırlatması ve Giresun halkına teşekkür etmesinin bunun en somut göstergesi olduğunu dile getirdi.

Sabri Öztürk “ Cumhurbaşkanımız, konuşmalarında Ak Parti hükümetlerinin ilimize yaptığı hizmetlere değinmiş,  15 yılda Giresun’a 14 Milyar TL tutarında hizmet yapıldığını ifade etmiştir. Eğitim, sağlık, ulaştırma,kültür, turizm sosyal hizmetler gibi pek çok alanda yaptığımız hizmetleri anlattı. Sayın Cumhurbaşkanımız konuşmaları sırasında Türkiye’de ve Avrupa’da deniz dolgusu ile yapılan ilk havalimanı özelliği taşıyan Ordu-Giresun Havalimanına değinmiş, yıllık yolcu kapasitesi itibarıyla gelinen başarılı noktayı hatırlatmıştır. Yine üniversitenin Ak Parti hükümeti tarafından kurulması ve şu an itibarıyla 30 bini aşkın öğrencisinin olmasının şehre katkısına değinmiştir. Yine yapımına başlanan 3500 kişi kapasiteli kapalı spor salonunun hızlandırılması konusunda talimat da vermiştir. Sayın Cumhurbaşkanımız, daha bir çok hizmetle ilgili konulara değinmiştir. Giresun da her zaman olduğu gibi Cumhurbaşkanını, Başkomutanını mahcup etmemiş, meydanları, alanları, salonları hıncahınç doldurmuştur. Şehrimiz,Cumhurbaşkanımıza duyduğu saygı ve sevgiyi her platformda göstermiş ve göstermeye devam edecektir” diye konuştu.

“TUVALET TARTIŞMASI SEVİYESİZLİKTİR”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Giresun’un desteğinin kendilerinde bir mesuliyet oluşturduğu ifade ettiğini, şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da Giresun ve Türkiye için çalışmaya gece gündüz demeden devam edeceklerini söylediğini kaydeden Öztürk, muhalefetin Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın paradan altı sıfır atılmasıyla ilgili verdiği tuvalet ücreti örneğiüzerinden seviyesizlik yaptığını belirtti.

Öztürk şunları söyledi : “ bu konunun muhalefet tarafından tartışma konusu yapılması, muhalefetin seviyesizliğini, acizliğini gösteriyor. Şehrimizi tuvalet üzerinden meşgul edenlere yakıştıramıyorum. Muhalefet on binlerce hemşerimizin Cumhurbaşkanımızı ve Partimizi bağrına basmasından, dolayısıyla 2019’daki desteğin muhteşem olacağını şimdiden öngörüp çamura yatmaya çalışıyor ama nafile. Muhalefet ne kadar seviyeyi düşürürse düşürsün;onların seviyesizliğine, kısır siyasetine aldırmadan, biz milletimizin emrinde, hizmetinde çalışmaya devam edeceğiz.”

Ak Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, “ elbette her insanın hatası olduğu gibi hükümet kanadı olarak bizlerin de eksiği olabilir. Ancak gönül ister ki muhalefet sürekli boş tartışmalarla gündemi meşgul edeceğine, şehrimiz için yapılanları takdir etsin, varsa olumlu önerileri sunarak yapıcı muhalefette bulunsun. Böylece kazanan şehrimiz olsun”  diye konuştu.

Sabri Öztürk, sözlerinin sonunda başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm bakanlara, genel başkan yardımcılarına, teşkilatlara ve tüm hemşerilerine teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar