Öztürk’ten, Terör İsyanı

Öztürk’ten, Terör İsyanı

Öztürk; “Terörü Lanetliyoruz”

Saadet Partisi (SP) Giresun İl Başkanı Ömer Öztürk, Gaziantep’te yapılan terör saldırısını kınadı. Öztürk; “Gaziantep’teki terör saldırısında hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, ailelerine sabır, yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun. Ne kadar alçaklaşırlarsa alçaklaşsınlar Türkiye teröre asla teslim olmayacaktır. Zor günlerden geçiyoruz. Ama milletimiz en zor zamanlar el ele omuz omuza vererek bütün güçlükleri aşmayı başarmıştır. Gün birlik ve beraberlik günüdür. Gün birbirimize daha fazla kenetlenme günüdür.” dedi.

Gaziantep’te ve son dönemlerde yaşanan terör saldırılarının yanlış politikaların ve sorunu iyi teşhis edememenin bir sonucu olduğunu belirten Öztürk şunları kaydetti: “Terör saldırıları dolayısıyla açıklama yapan yetkililer bunun sebebini Suriye’ye bağlıyorlar. ‘Başımıza ne bela geldiyse Suriye yüzünden geldi’  diyorlar. Peki, daha önce aklınız neredeydi?

Saadet Partisi olarak 6 sene önce kimse ilgilenmezken Suriye’ye gittik. Esad’ı makamında uyardık. Dönüşte heyetimiz değerlendirmelerini paylaştı. Sonra ne oldu? Bize ‘Esed’çi’ diye saldırdılar. Şimdi ise gelinen noktada Esad ile masaya oturmak üzereler. Peki, kardeşim bunu ta başından beri yapsana! Niye israil’in, abd’nin, ab’nin tuzağına düşüyorsun. Gidip küresel emperyalizmin oyunlarına alet oluyorsun. Suriye’nin parçalanmasına çanak tutuyorsun. Erbakan Hoca yıllardan beri uyarıyor,  Suriye parçalanırsa sıra sana gelecek.”.

Türkiye’nin bulunduğu bölgedeki bütün karışıklığın tek sebebinin terörist İsrail devleti ve onun yandaşçısı olan ABD ve AB’nin olduğunu söyleyen Öztürk, beşikteki çocuğun dahi bildiği büyük İsrail devleti planının adım adım işlediğini belirterek; “bu planı bir tek hükümetimiz bilmediği için olsa gerek, en büyük terörist ile anlaşma yapıyorlar ve bunu da meclise onaylatıyorlar. Bu anlaşmadan acaba Türkiye olarak nasıl bir çıkarımız olacak, hükümet üyeleri bunu bir anlatsa da dinlesek. Çünkü Saadet Partisi olarak bakıyoruz anlaşma maddelerine hiçbir şey göremiyoruz. Bizim gördüğümüz sadece terörist israil onore edilmiş, israilin bölgedeki kalıcılığı ve büyük israil devleti planı tescil edilmiş.” Şeklinde konuştu..

Saadet Partisi olarak terörist israil devleti ile yapılan anlaşmayı tanımadıklarını açıklayan Ömer Öztürk; ”iktidara geldiğimizde yapılan bu anlaşma tarihin tozlu sayfaları arasında kaybolup gidecektir.” Dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?