Özyılmaz: “Batlama İçin Hazırız”

Özyılmaz: “Batlama İçin Hazırız”

Çaldağ ve İnişdibi gibi iki belde belediyesini kaybeden Batlama’da, Abdullah Önal ve Murat Kılıçaslan gibi kendi belediyelerini kapanmaktan kurtaracak lider tipli siyasetçi çıkarılamamasının bedeli ağır olmuştu. Şimdi yeni yönetim yaraları sarmayı planlıyor. Özyılmaz, ilk üç hedef olarak yol, su ve elektrik sorununa ağırlık vereceklerini açıkladı.

Batlamalılar Derneği Başkanı Mustafa Özyılmaz, Batlama’nın sorunlarını bildiklerini ve yeni yönetim olarak bu sorunları çözmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Gazetemize nezaket ziyaretinde bulunan Özyılmaz, ”Yörede iki büyük fabrikamız var. Bu fabrikalar için yol sorunu büyük önem arz ediyor. Yörede grup yolumuz var ama hala bitmedi.Yeni yönetim olarak bu yol sorununu takip edeceğiz.Yapımı gecikti.”dedi

SU VE ELKTRİK

Özyılmaz, Batlama’nın diğer önemli sorunları arasında su ve elektrik sorunu da olduğunu ifade ederek” Yeni yönetim olarak bu iki konuya ağırlık vereceğiz.Halktan ciddi talep ve şikayetler var .Maalesef su ve elektrik sorunu aciliyet arz ediyor.Gerekli raporları hazırlayıp ilgili yerlere ileteceğiz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?