PASSOLİG’TE ŞİKÂYET KUYRUĞU!

PASSOLİG’TE ŞİKÂYET KUYRUĞU!

Haber :
Sedat KARAKAYA
Passolig ile ile ilgili olarak şikayetlerini dile getiren mağdurlara bir yenisi daha eklendi.İstanbul’da yaşayan ve aslen Giresun’un Keşap ilçesinden olan Cengiz Karaltı,passolig kartına kapalı tribün bileti aldığını,ancak gişeye geldiğinde ise görevlinin kendisine açık tribün bileti verdiğini iddia etti.Karaltı bir futbol hayranı olduğunu belirterek yaşadığını sıkıntıdan dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirerek:
“Giresun Atatürk Meydanı’nda Giresunspor’un passolig bilet aracı vardı. Passolig kartımı güncelledim içine de bilet parasını koydurdum. 20 TL bilet ve 27 TL güncelleme parası alındı. Fakat Giresun Atatürk Stadı’na gittiğimde sıraya girdim, içeri girmem gerekirken makina biletimi okumadı.Buraya kadar her şey normal fakat oradaki görevli bana, “Bu passolig kartınla git gişeden bilet al dedi. Sıraya girdim ve sıra bana geldiğinde passolig kartımı uzattım.Kontrol etti ve dedi ki, “20 TL bilet parası vereceksin” dedi, itiraz ettim. Benim passolig kartımda biletim var.Atatürk Meydanı’nda güncelledim, niye bir daha benden bilet parası alıyorsunuz serzenişte bulundum.Görevli hiç sesini çıkarmadı, suçluluk duygusuyla fakat parayı vermeden bilet vermeyeceğini söyledi.
İşin ilginç yanı benim passolig kartıma kapalı tribün bileti almıştım.Gişe görevlisi bana açık tribün bileti verdi .Yani benden 15 TL aldı.Ben bu konuya anlam veremedim,tarafıma adam akıllı cevapta verilmeyince şaştım kaldım.Burada yapılmak istenen nedir,böyle mi spor desteklenecek?Böyle mi taraftar kazanılacak? Benim gibi binlerce vatandaş vardı orda sırada bekleyen bu yakışık bir durum mu”diye tepki gösterdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?