“ RADİKAL KARARLAR ALINMALI”

“ RADİKAL KARARLAR ALINMALI”

Süper amatör kümede mücadele veren Batlama Vadisispor, sezona büyük umutlarla girmişti ancak alınan kötü sonuçlar sonrasında üzüntüler yaşanmıştı. Yeniyolspor maçına dönüm gözü ile bakan ekip, zor da olsa 90 dakikadan galibiyetle ayrıldı ve 7 puana ulaştı.
Batlama Vadisispor İdarecisi Fatih Kılıç, lige bu sezon yükseldiklerine dikkat çekerken, yaptıkları transferlerin karşılığını alamadıklarını ve zirveden uzak kaldıklarını, artık bundan sonra hedeflerinin her müsabakadan puan veya puanlar alarak üst basamaklara doğru tırmanışa geçmek olduğunu söyledi.
İlçe takımlarının Merkez takımlarına göre daha avantajlı olduğunu, bununda puan tablosunda net bir şekilde görüldüğünü kaydeden Kılıç “ Gerekli destekleri alıyorlar. Hal böyle olunca da senelerden bu yana zirveyi İlçe kulüpleri parselliyor. Biz de zincirleri kırmak adına ter akıtıyoruz ama gücümüz yeterli olmuyor.” İfadelerini kullandı.
Kılıç, sadece kendi takımı için değil genel için mutlaka radikal kararların alınması gerektiğini, aksi halde Amatörün her geçen gün kan kaybetmeye devam edeceğini sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?