“REHAVETE KAPILMA ŞANSIMIZ YOK”

“REHAVETE KAPILMA ŞANSIMIZ YOK”

Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, Samsunspor galibiyetinin kendilerini farklı hedeflere taşıdığını belirtti. Sözeri,”Rehavete kapılmadan maç maç gideceğiz. Umarım herşey istediğimiz gibi olur” dedi.

Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri,”Rehavete kapılmadan maç maç gideceğiz. Umarım herşey istediğimiz gibi olur” dedi.

Sözeri, yaptığı açıklamada, Samsunspor galibiyetinin kendilerini farklı hedeflere taşıdığını belirtti.

Samsunspor gibi zorlu bir takım karşısında galip gelmelerinin kendileri açısından büyük mutluluk olduğunu vurgulayan Sözeri,”Güzel bir galibiyet oldu. Hakkikaten taraftarlarımızın da coşkusuyla güzel galibiyet oldu. Hep birlikte yaşadık. Bunu yaşamakta hoşumuza gitti” dedi.

SÖZERİ,”BİR TAKIM BÜTÜNLÜĞÜ OLUŞTURDUK”

Giresunspor’un artık tam anlamıyla takım haline geldiğini kaydeden Sözeri, şöyle konuştu:

Bizim güzel bir takım bütünlüğümüz var. Takım bütünlüğümüz var. Örneğin Samsunspor maçında oynamayanların yerine oynayan arkadaşlar bu maçta onları aratmadılar. İyi performans gösterdiler. Bütünlüğün olduğu yerede kolay kolay başarısızlık olmaz. Bu bütünlüğü yakaladığımızı düşünüyoruz. Bundan dolayı da mutluyuz.

Futbolcularımızın karakterlerinden dolayı bu bütünlük oluşuyor. Hisselerine ya da nefislerine yenik düşseler bunlar olmaz. O bakımdan kendilerine teşekkür ediyoruz”

SÖZERİ,”REHAVETE KAPILMA ŞANSIMIZ YOK”

Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, alınan 4 galibiyetin kendilerini kesinlikle rehavete kaptırmayacağını söyledi.

Sözeri,”Kırılma maçı olarak Karşıyaka’yı, final maçı da Samsunspor karşışlaşmasını görüyorduk. Bu maçlar geride kaldı. Artık farklı yerlerdeyiz. O nedenle maçlarımızın hepsi final haline geldi. 4’de 4 yaptık. Güzel ama rehavete kapılma lüksümüz yok. Çok dikkatli olmalyız. Eskisinden daha fazla çalışmalıyız. Hiçbir zaman bu ligde alt ve üstteki takım diye bir ayrım yapma şansınız yok. Çünkü herkes herkesi yenebiliyor. Eğer bir yerleri hedefleyeceksek bu yolda dikkatli, tedbirli ve ayaklarımız yere basar şekilde ilerlemeliyiz”diye konuştu.

SÖZERİ,”BOLUSPOR MAÇINDA DA 3 PUAN HEDEFLİYORUZ”

Pazartesi günü sahalarında Boluspor’u ağırlayacaklarını vurgulayan Sözeri, hedeflerinin galibiyet serisini sürdürmek olduğunu kaydetti.

Erkan Hoca,”Boluspor iyi bir ekip. Onları çok iyi analiz edeceğiz. Hafta boyunca da sıkı çalışacağız. Taraftarımızın ve seyircisimizin önünde kazanmak hedefimiz olacak. Evimizde artık puan ya da puan kaybına tahammülümüz yok. Mutlaka içerde tüm maçlarımızı kazanmak zorundayız. İyi mücadele ederek 3 puanı alıp yolumuza devam etmek hedefimiz” dedi.

SÖZERİ,”TARAFTARI ÖVDÜ”

Giresunspor taraftarını öven Sözeri,”Çok iyi bir taraftarımız var. Bunun en güzel örneğini Samsun’da bize bir kez daha gösterdiler. Onlarla birlikte olmak çok güzel. Onlarla kazanmanın tadı bir başka güzel. Devamını getirmek için çok çalışıyoruz” diye konuştu.

SÖZERİ,”SAKATLAR İYİLEŞİYOR”

Sözeri, sakat oyuncuların hızla iyileştirildiğini belirterek, şunları aktardı:

“Hüsamettin düzeldi diyebiliriz. Fevzi de iyi yolda. Abdulaziz’in ayağında yırtık çıktı. Onun biraz daha süresi var. Fatih’in durumu bugün belli olacak. Ama şunu diyebiliriz. Sakatlarımız hızla iyileşiyor. Maç pazartesi, sakatlarımızın duruma göre kadroyu şekillendireceğiz”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?