REHAVETE KAPILMAK YOK

REHAVETE KAPILMAK YOK

Giresunspor Teknik adamı Hakan Keleş : “Ayaklarımız yere sağlam basacak. Kalan 18 maç da final gibi. Önceliğimiz Tuzlaspor müsabakasını da kazanarak devreyi lider tamamlayabilmek. Camiamızın 40 yılı aşkın neredeyse yarım asırdır Süper Lige olan bir özlemi var. Bunu sonlandırabilirsek ne mutlu bize. Ancak henüz bir şey kazanmadık.  ” dedi.

Giresunspor’un teknik adamı Hakan Keleş, sıralamadaki yerlerinden dolayı çok mutlu olduklarını ancak liderliğin henüz kendilerine bir şey kazandırmadığını ifade ederek; “Kesinlikle rehavete kapılmadan yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Giresunspor’u bir üst lige taşıyan teknik adam olmayı çok arzuladığını ifade eden Hakan Hoca; “Her meslektaşım çalıştırdığı takımlarda zirvede olmak ister. Ben de çok istiyorum. Giresunspor’da biraz durum farklı. Camiamızın 40 yılı aşkın neredeyse yarım asırdır Süper Lige olan bir özlemi var. Bunu sonlandırabilirsek ne mutlu bize. Ancak henüz bir şey kazanmadık. Ayaklarımız yere sağlam basacak” diye konuştu.

FİNAL

Ligde oynayacakları 18 maçın daha olduğunu ifade eden Hakan Hoca; “Her karşılaşmaya final gözüyle bakacağız. Şimdi önümüzde zorlu Tuzlaspor maçı var. Rakibimizin bir maçı eksik ve bizden iki puan geride. Kazanan devreyi lider bitirecek. Bunun da biz olmasını istiyoruz. Takımımızda oyuncularımız aslanlar gibi savaşıyor. Hepsi en iyi şekilde mücadelesini veriyor. Oynayanın da oynayamayanına kadar biz çok iyi bir aileyiz. Bu ailede tüm bireyler katkı sağlıyor. Çok önemli bir dönemden geçerken, keşke pandemi dönemi de sona erse ve taraftarımız yanımızda olabilse. Artık tek düşüncemiz Tuzlaspor müsabakası ” şeklinde konuştu.

BAŞARI

Giresunspor, 1. Ligdeki en başarılı ilk yarısını geçiriyor.Yeşil-beyazlılar, 2017-2018 sezonunda ilk yarıyı 30 puanla tamamlamış ve en başarılı ilk yarıyı geçirmişti. Çotanaklar bu sezon ise ilk yarının tamamlanmasına bir hafta kalmasına rağmen 32 puan elde etmeyi başardı ve bu ligdeki en başarılı ilk devresini geçirmiş oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?