Rektör Coşkun’dan, Kınama

Rektör Coşkun’dan, Kınama

Coşkun; “Milli Birlik ve beraberliğimizi muhafazaya her zamankinden daha kararlı olduğumuzu bilinci içerisindeyiz” dedi.

Giresun Üniversitesi Rektörü  Prof. Dr. Cevdet Coşkun Gaziantep’te teröristler tarafından Düğüne yapılan saldırı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

COŞKUN, mesajında; “Bir düğünü, bir mürüvveti bile kana bulayan zihniyetlerin tamamını lanetliyorum.” dedi.

Rektör COŞKUN yaptığı açıklamada şunlara değindi:

“20 Ağustos 2016 tarihinde Gaziantep ilimizde, sivil halkın katıldığı bir düğünü, teröristler tarafından bomba patlatılması yoluyla gerçekleştirilen hain saldırıyı şiddetle kınıyorum Bir düğünü, bir mürüvveti kana bulayan zihniyetlerin tamamını lanetliyorum. Milli Birlik ve beraberliğimizi muhafazaya her zamankinden daha kararlı olduğumuzu bilinci içerisindeyiz. Halkın huzurunu bozmaya yönelik, sivil halkı hedef alan, çocuk, kadın, yaşlı demeden hunharca yapılan saldırılarla şehit eden FETÖ, PKK, YPG, IŞİD vb. her türlü terörist hainlerin emellerine ulaşamayacağına olan inancımızı koruyoruz.

Yapılan saldırılar sonucu hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar ve yakınlarına sabırlar diliyorum. Acılarını içimizde hissettiğimiz Gaziantepli hemşehrilerimizin ve Milletimizin başı sağ olsun.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?